Ekspresyviai gaivus, romantiškai vėsus buto interjeras Madride

Atrodo labai paprasta – baltos sienos, lubos, paveikslai, pakabinti ant sienų, pastatyti ant grindų ar tik tušti paveikslų rėmeliai, lyg ir laukiantys, kada juose apsigyvens dailininko ištapytos drobės. Balta sofa, komoda su stiklinėmis lentynėlėmis, stalas virtuvėje – turėtų būti vėsoka, tačiau spalvotos ir medinės detalės – geltonas fotelis, pufas, stalas svetainėje, savo natūraliai kreivokomis medinėmis kojomis, lyg ir sušildo erdvę. Detalės pulsuoja energija.

Na jei ir nešilta, tai tikrai ir nešalta, juolab, kad butas yra Madride, Ispanijoje. Buto interjeras lyg ir su užuomina į šilumą, bet paskutinę akimirką tai lyg ir tampa nepasiekiama. Lyg ir sustojame svetainės, virtuvės, valgomojo bendrose erdvėse – ekspresyviai gaiviuose geltonos, mėlynos ir lyg ir siekiančios įsižiebti raudonos spalvų gniaužtuose. Miegamąjame – žalia, ruda, balta – romantiškai vėsi ramybė.

geltonas supuojantis fotelis, pufas, paveikslai svetainėje

Svetainėje sienų baltumą tęsia balta sofa. Supamo ar linguojamo krėslo ir pufiko geltona spalva lengvai užsikrėtusios pagalvėlės. Keletas mėlynų pagalvėlių, besidalinančių tamsiai mėlyna Anglijos vėliavoje. Kur keliaus raudona?

Butas savo erdvėmis primena anksčiau aprašytą, garse skambantį buto interjerą Barselonoje.

geltonas fotelis, pufas, pagalvėlės, balta sofa

Pro atvirą angą tarp svetainės ir valgomojo matome raudoną ir mėlyną kėdes virtuvėje. Gal ne visai jos raudonos ir mėlynos spalvos, bet..

balta svetainė, valgomąjame dvi spalvotos kėdės

balta komoda su stiklinėmis lentynėlėmis, gėlės, sofa

Virtuvėje be jau minėtų spalvotų valgomojo kėdžių, kiek atkartojančių Anglijos vėliavos spalvas ir apvalaus balto stalo, matome baltas virtuvinės spintelės su įmontuotomis mikrobangine krosnele, orkaite, šaldytuvu. Gyvos gėlės vazelėje ant stalo.

kėdės, stalas, šaldytuvas valgomąjame, perspektyva į svetainę

Savo žaismingumu, gyvybiškumu, spalvų pursleliais, atsispindinčiais saulės spinduliuose, erdvės primena dar vieną, anksčiau aprašytą butą Barselonoje.

raudona, mėlyna kėdės, baltas stalas valgomąjame

 

rudas minkštas fotelis,  didelis veidrodis ant grindų miegamąjame

Miegamąjame balta užuolaidėlė virš lovos, antklodė, pagalvėlės. Miegamasis kiek žemiškesnis. Žalias užtiesalas ant lovos, kiek pridengia lovo užtiesalų baltumą. Mediniai paveikslų rėmeliai, didžiulio veidrodžio rėmas, kėdutė, manekenas. Miegamajame – romantikos banga.

rudas veidrodis, manekenas, žalia antklodė ant lovoslangas, stiklinės dušo durys, vonioje

Puikios lentynos vonios kambario sienos nišoje. Rankšluosčiai, dušo ir vonios reikmenys, žvakės, paveikslai, rėmeliai. Atkreipkite dėmesį į sietyną vonioje!

stiklinės lentynos sienoje vonios kambaryje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *