Namo interjero tapyba senomis plytomis, paveikslais, baldais

XII a. pastato rekonstrukcija. Pastatas buvo pastatytas autonominėje srityje Ekstremadura, vakarų Ispanijoje. Laikui bėgant, statinys pergyveno įvairias estetines ir funkcines transformacijas. Keletą paskutinių dešimtmečių namas buvo apleistas ir visų užmirštas, kol galiausiai naujų šeimininkų dėka atgimė gyvenama erdve ir tūriu.

Namo interjere architektas Ricardo Elizondo išsaugojo seną ir originalią achitektūrą. Tik grindys buvo pakeistos, tapdamos lyg ir erdvėje plūduriuojančiu kilimėliu. Šiek tiek dar labiau nutolusi nuo realybės asociacija, kurioje pilkai melsvos grindys virsta lengvai ant žolės patiesta anklode, o senos plytų ir akmenų sienos iškyla senais ąžuolais, ąžuolų giraite, kurioje savo nedideliais lapeliais šlama ir mažesni medeliai, supantys viduryje esančią pievelę..

Senų plytų ir akmenų sienų fone – laiptų turėklų, langų rėmų juodo metalo potėpiais, vintage baldų linijomis, formomis ir medžiagų faktūromis, minkštomis spalvomis paveiksluose, architektas tapo ir realizuoja savo interjero viziją namo bendros svetainės ir valgomojo erdvėse, miegamojo kambaryje ir kiek atokesniais savo dizaino idėjomis vonios ir virtuvės interjeruose.

Architektas apgyvendina medines, metalines dizaino detales, paveikslus, baldus tarp senos architektūros elementų, aprengtų oro, šilumos, šalčio bei vandens dekoruotomis akmenų ir plytų sienomis.

Negalima nepaminėti akvamarino žiedais pražįstančių indų ant valgomojo stalo, kiek santūresnio mėlio valgomojo kėdžių apmušaluose ir lovos užtiesaluose miegamąjame, mėlynai žydrų užuolaidų ir melsvai akvamarininių potėpių paveikslų plokštumose, kiek atvėsinančių šiltas, geltonai oranžines plytų sienas.

Rekonstrukcija, senos plytos, arka, paveikslas, svetainės interjerasRekonstrukcija, senos plytos, arka, paveikslas, baldai, svetainės interjerasRekonstrukcija, senos plytos, židinys, arka, svetainės interjerasRekonstrukcija, senos plytos, židinys, svetainės interjerasRekonstrukcija, senos plytos, medinės sijos, stalas, kėdės, valgomojo interjerasRekonstrukcija, senos plytos, paveikslas, stalas, indai, valgomojo interjerasRekonstrukcija, senos plytos, niša, langas, lova, miegamojo interjerasRekonstrukcija, senos plytos, paveikslas, miegamojo interjerasRekonstrukcija, baltos medinės lubos, stoglangis, virtuvės interjerasRekonstrukcija, baltos medinės lubos, balti baldai, virtuvės interjerasNamo rekonstrukcija, balta spalva, vintage, vonios interjeras

  6 comments for “Namo interjero tapyba senomis plytomis, paveikslais, baldais

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.