Namų koncepcija, išgraviruota viešbučio kambarių lubose

Portugalijoje, Porto mieste buvo rekonstruojamas 19 a. pastatas. Casa do Conto ( Sakmių ar Padavimų Namas) viešbučio projekto įgyvendinimo metu, įvyko gaisras, tačiau projektas, nepaisant gaisro padarinių, buvo įgyvendintas. Unikalus lubų dizainas – tai šešių skirtingų autorių, susijusių su miestu ir jo architektūra, idėjos apie namų ir ypač šio namo koncepcijų vystymąsi, išgraviruotos lubų paviršiuje.

Unikali ir viešbučio koncepcija. Viešbutis – meno ir nakvynės sintezės vieta. Svečiams pateikiama idėja pailsėti ir pasigrožėti Porto miesto architektūra ir kitais miesto kultūriniais privalumais. Norintiems yra galimybė kurti ir  ir eksponuoti savo darbus, netgi pravesti diskusijas meno kūrinių temomis.

Minimalistinis viešbučio patalpų interjeras puikus savo neapčiuopiamumu. Nėra detalių. Ar per mažai detalių. Norisi suprasti interjerą, interjero architektūrą, bet kap ir nėra „teksto”. Akys nesuteikia pakankamai informacijos protui.. Įsijungia kiti receptoriai. Norisi užuosti erdves, erdvių esmę. Protas kaip ir ieško meno kūrinio suvokimo idėjos bandydamas „išeiti už proto ribų”, išeiti už penkių žmogaus materialios aplinkos suvokimo pojūčių. Idėja tvyro kaip ir „tarp” realybės ir nerealybės.

Pažiūrėkite. Pavaikščiokite po viešbučio kambarius, palieskite sienas, prigulkite ant lovos, pajauskite savo kūnu baltos patalynės medžiagų paviršių. Kaip patalynė liečiasi prie Jūsų kūno, rūbų?

Paskaitykite gulėdami užrašus lubose.

Pabėgiokite laiptais..

Viešbučio foje

Casa-do-Conto-kambario interjeras

Casa-do-Conto-kambarys2

Casa-do-Conto-kambarys3

viešbučio-kambarys4

viešbučio-kambarys5

viešbučio vonios kambario interjeras

viešbučio laiptai

viešbučio laiptai

The Designer Pad

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *