Taip, kaip sraigė nešiojasi savo namuką visur ir visada su savimi, šio statinio šeimininkai greičiausiai savo namelio nepasinešios. Na nešiotis namelį gal ir nėra būtina, bet pasigėrėti juo – galima.
Kadangi namelis pagal savo atliekamas funkcijas yra kažkas tai tarpinio tarp pavėsinės ir namų ofiso, teko jam suteikti specialų pavadinimą – Shoffice ( angl. shed – pašiūrė, pavėsinė + office – biuras). Pavėsinė – namų biuras buvo pastatytas sode, šalia 1950 metais statyto namo. Dar vienas tarpinis momentas – yra pageidaujama, kad namelis būtų suvokiamas kaip skulptūrinis objektas. Tai namelis, bet tuo pačiu ir skulptūra.
Devyniais sluoksniais tvirtinamos medinės lentos ar plokštės sukuria organiškos formos namelio karkasą. Namelis, lyg sraigė išlysdama iš savo kiauto, išsivynioja iš savo ovalinės formos į plokštumą, kuri tampa nedidele terasa ant vejos. Kiek didesnė nei pusė ovalo suformuotos erdvės dalis yra įstiklinta, kita pusė – atvira. Uždaroje dalyje virš stalo yra įrengtas įstiklintas stoglangis. Kitoje, atviroje dalyje – atviras stoglangis… lyg ir gimsta užuomina.
Ir ………. turbūt nors šiek tiek susipažinę su Tao, In ir Jan, tuščia ir pilna, aukščiausia riba idėjomis, namelyje galime atpažinti Taijitu ar Tai chi simbolį – priešingybių egzistavimo harmonijoje simbolį.