Svetainės kambario baldai pagal Hulsta

Neo yra modulinių baldų kolekcija svetainės kambariui, kurią sukūrė Vokietijos baldų gamintojas „Hulsta”. Elegantiškas, švarių ir paprastų linijų baldų dizainas patraukia dėmesį ir išsklaido abejones, lyg tardamas: ” – tai yra tai ko Jums reikia. MInimalu, bet ir pakankama”. Naujausios technologinės ir dizaino inovacijos atsispindi Hülsta svetainės baldų kolekcijoje NEO, kas senovės graikų kalboje reiškia nauja, šviežia, jauna.

Šiuolaikinių svetainės kambario baldų asortimentą sudaro atskirai stovintys, vienas ant kito tvirtinami arba pakabinami baldiniai vienetai. Moduliniai baldai yra įvairių pločių, aukščių ir gylių. Tad kiekviename svetainės kambaryje galima sukurti ką nors individualus ir atspindinčio baldų savininko asmenybę.

Lengvi ir kompaktiški, pasižymintys nesudėtingomis formomis baldai stebina savo detalėmis. Baldų fasadai yra be rankenėlių: naudojama „pastumk – atsidarys” technologija, leidžianti sukurti gražias ir švarias baldų linijas bei plokštumas. NEO kolekcijos baldai suprojektuoti, integruojant šiuolaikinių komunikacijos ir media priemonių įrangą. Garso panelė siūlo sprendimą nepastebimai integruoti garsiakalbius.

Taip pat balduose yra integruoti komponentai, padedantys išlaikyti tvarką ir švarą stalčiuose. Tai stilingi peilių ir lėkščių įdėklai, butelių laikikliai.

Aukštos kokybės apdailos medžiagos, kaip veltinis iš vilnos ar nerūdijančio plieno detalės, pabrėžia rafinuotą dizainą. Baldų apdaila iš riešutmedžio, ąžuolo ir gintaro medžio medienos yra harmoninguose deriniuose su baltos, pilkos arba kakavos spalvos lakuotais paviršiais. Elegantiškas medžio paviršius kontrastuoja su blizgiais ar matiniais lakuotais paviršiais.

NEO svetainės baldai gali būti pritaikomi kiekvienuose namuose, bet kurioje gyvenamoje erdvėje ir tiks turbūt kiekvienam žmogui, kuriam patinka paprastos, lakoniškos linijos ir plokštumos; inovacijos ir prabanga.

neo-hulsta svetainės baldaineo-hulsta svetainės baldai 2neo-hulsta svetainės baldai 3

neo-hulsta svetainės baldai 12neo-hulsta svetainės baldai-5neo-hulsta svetainės baldai-6
neo-hulsta svetainės baldai-7neo-hulsta svetainės baldai-8
neo-hulsta svetainės baldai-9
neo-hulsta svetainės baldai-10neo-hulsta svetainės baldai-11

Hulsta