Žemiškai sodrus, krištoliškai skaidrus buto interjeras, Madride

Namas yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo Buen Retiro parko, Madride. Tai senas pastatas su gipsiniais lipdiniais papuoštomis langų nišomis. Viduje seni radiatoriai mena namo praeitį.
Svetainės, valgomojo erdvėse jaučiama namų šeimininkų pagarba praeities relikvijoms. Aistra keliauti yra nuspėjama daugelyje buto erdvių. Taip pat aistra klasikiniam stiliui. Kiekvienas baldas turi savo buveinę ar vietą, tapdamas namų erdvių puošmena. Retro ir prašmatnaus stiliaus derinys, kaip gerai valdoma eklektika, tai kūrybinės gijos persipynusios apartamentų erdvėse. Medžio masyvas, metalas, oda, akrilas, stiklas vyrauja buto interjere.

Miegamasis taip pat alsuoja daikčiukais, atkeliavusiais iš tolimų kraštų. Virtuvėje ir vonios kambaryje vyrauja šiuolaikinis dekoras, tiesios baldų linijos, paprasta išvaizda. Tai buvo pasirinkta daugiau praktiniais sumetimais: valymas ir priežiūra.

Pasižvalgykime.

Aistra baldams ir daiktams iš praeities yra akivaizdūs svetainės kambaryje. Net naujam baldui, sofai-Chester, buvo pasirinkta oda, imituojanti seną aptrintą odą. Stalas ir kėdės, La Union. Kilimas „Ikea”.

veidrodžiai ant sienos valgomąjame, vaizdas iš svetainės

Žavinga kompozicija – baltos žvakės, žvakidės ant natūraliai grubaus stalo, medžio šaka, lyg ir atspindys veidrodyje.

baltos žvakės, žvakidė ant medinio stalo

Svetainėje sofos-lovos ir iš dalies fotelio žemiškų spalvų paletę tęsia užuolaidos, pridengiančios didžiulius langus. Ant Afrikos zebro odos kilimo lengvai plevena žurnalinis staliukas, El Chinero.

žemiškų spalvų užuolaidos, sofa svetainėje

Prieškambaryje netradicinė Kalėdų nuotaika: šviestuvas – girlianda, išsidraikęs ant antikvarinio staliuko ir baltintų grindų lentų, meta šaltai baltą šviesą, kiek atvėsindamas gana šiltą interjerą. Veidrodis triptikas, El Chinero. Lempa, Rastro Madridas. Odinės kėdės, Poppy. Krištolo šviestuvai iš legendinio Portobello Market Londone.

šviestuvas girlianda ant staliuko, grindų

Kiek  netradicinė Kalėdų eglutė. Sausos šakos, apkabinėtos žaisliukais, stiklinėje vazoje – puiki šventinė kompozicija. Kalėdinės dekoracijos Loja do Gato Preto.

Kalėdinė dekoracija, sausa šaka, žaisliukai

Skaitymo ir apmąstymų vietelė namuose, fotelis Portico.

fotelis skaitymui, poilsiui

Ką jei valgomąjame ant sienos pristatyti veidrodžių kolekciją? Veidrodžiai iš to paties Londono Portobello Market. Stalas ir kėdės, La Union.

veidrodžių kolekcija ant sienos valgomąjame

Įvairūs senoviniai baldai atsiranda įvairiose vietose, savo grožiu atkreipdami dėmesį į save, ir tuo pačiu, teikdami vertingą erdvę įvairioms smulkmenoms išdėlioti. Už sofos antikvarinis stalelis.

staliukas už sofos svetainėje

Įspūdingi žalio turkio rutuliai ant spintelės su įstiklintomis durelėmis, La Union.

Žalio turkio rutuliai ant medinės spintelės

Virtuvėje dominuoja funkcionalus L-formos stalviršis, po savimi talpinantis spinteles, ir nedidelis baras prie sienos, puiki vietelė užkandžiauti ar pusryčiauti. Pagrindiniai kriterijai pasirenkant medžiagas  buvo lengva priežiūra. Virtuvinė įranga ir spintelės iš Ikea.

L formos stalviršis, baras prie sienos virtuvėje

Balta spalva ir medienos baldai dominuoja miegamąjame, kaip priemonės giedrai ir šiltai atmosferai sukurti. Ryškių spalvų detalės suteikia pusiausvyrą. Staliukas lovos kojūgalyje, Rastro Madrid. Antklodės ir pagalvės, Zara Home. Staliukas ir naktinė lempa, El Chinero. Kilimas, Zara Home.

mediniai baldai, staliukas prie lovos kojūgalio miegamąjame

Vonios kambaryje vyrauja ochra. Vonia erdvi, tad atsirado vietos dviem kriauklėms. Santechninė įranga, „Roca”.

dvi kriauklės vonioje, ochra

Reziume – puiki, jaukaus namų žavesio dozė.

buto Madride planas

Micasarevista

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *