Erdvus ir šviesus miegamasis palėpėje

Sunkoka turbūt įsivaizduoti, kad tai buvo tamsi ir niūri palėpė, virtusi erdviu ir šviesiu miegamuoju kambariu. Trikampė erdvė yra ne vieno architekto ar dizainerio svajonė, – kaip ją suprojektuoti savitai ir originaliai.

Dideli stoglangiai vienas paskui kitą, ilga eilute nuo pačių palėpės grindų užbėgantys beveik iki pat stogo kraigo, baltai dažytos sienos – lubos, grindys bei trikampę palėpės formą pabrėžianti medinių sijų konstrukcija – „lengvos dizaino rankos” sprendimas.

Belieka pastatyti lovą, na gal dar lentyną sienoje įmontuoti, pastatyti keletą šviestuvų, atrasti vietą krėslui su staliuku rytinei kavai ar arbatai…

Ir ko daugiau reikia šiuolaikinio miegamojo idilijai?.. gal tik, kad naktys nebūtų vienišos.., bet apie tai turbūt reikėtų ieškoti informacijos svetainėse, gvildenančias tarpusavio santykių problemas.

Ir atgal į dizaino erdvę. Pasigėrėkime ar tiksliau… – apsivalykime.

Ar prisimenate, koks yra Pirmas Feng Šui principas? Tad švari erdvė, ir „pritraukus šį principą” arčiau krikščioniško mentaliteto – kaip Danguje, taip ir Žemėje – ir arčiau „Naujojo amžiaus” terminologijos – valo stebėtoją nuo „mentalinių ir emocinių šiukšlių”.

Bet apie tai turbūt taip pat reikėtų skaityti svetainėse, rašančiose dvasinėmis temomis.

velux langai sijos palepe miegamasis

Miegamojo palėpėje nuotraukos primena, galbūt ypač medinių sijų konstrukcija, interjero dizaino estetika, – nors visiškai kitaip ir su žymiai daugiau detalių, bet pažiūrėkite – norvegų keramikės buto interjeras palėpėje.

velux langai sijos palepe miegamasis lovavelux langai sijos palepe miegamasis fotelis

velux langai sijos palepe miegamasis lova lentynavelux langai sijos palepe miegamasis staliukas
velux langai sijos palepe miegamasis torseras

vtwonen | Fotografijos Sven Benjamins | Stilius Esther Jostmeijer