Juoda vonia prie lango – ramybė ir nostalgija

Interjero dizaino aksesuarai, įgyvendinti minimalistiniame stiliuje, išreikšdami minimalistinės filosofijos esmę, kuri galėtų būti apibūdinta trimis žodžiais: „Mažiau yra daugiau”, dažnai savo formų, detalių, raštų nebuvimu tarsi taria: ” – Ieškokite daugiau užu formos, detalės, idėjos.”

Viena iš kolekcijos „Beyond” vonių, suprojektuota Claudia Danelon ir Federico Meroni, savo dizaino kalba lyg ir taria: „- Yra lygiai tiek, kiek yra. Nėra nei daugiau, nei mažiau. Kas nereikalinga to nėra, kažko daugiau ieškoti neverta: – Aš tobula.”

Pusiau perpjauto kiaušinio formos vonia savyje konkuruoja tarp savo funkcionalumo ” – Prauskitės manyje” ir buvimo meno kūriniu ” – Gėrėkitės manimi”. Vonios kambaryje ar miegamąjame atradus voniai vietą šalia lango, už kurio matytųsi puikūs vaizdai, vonia galėtų tapti tikra ramybės ir atsipalaidavimo oaze namuose.

Vonia suprojektuota ant polistireno bloko, kuris priklausomai nuo patalpos interjero, gali būti dažomas, tinkuojamas ar apklijuojamas plytelėmis. Vonia gali būti kelių skirtingų spalvų ir tekstūrų: matinė balta, matinė juoda, blizganti balta ir blizganti juoda.

Subtilia meile ir nostalgija dvelkia vonios dizainas. Stilizuoto kiaušinio formos vonia tampa formos, tekstūros, spalvos ir komforto visuma – lyg ir pakylėjančia vonią į svajonių vonios kategoriją. Laimingi tie, kurie gali gyventi svajonėje, vieni paversdami svajones realybe, kiti realybę svajonėmis. 

juoda vonia didelis langas
juoda vonia ant bloko
juoda vonia, vaizdas pro langa
kiausinio formos vonia