Architektūrinės formos lankstinukas buto interjere

Buto interjere architektas panaudoja keramikines plyteles, geometrinei konstrukcijai dekoruoti, kuri dekoratyviai ir funkcionaliai suskaido buto erdves. Ar Jums tai neprimena buto, kurio pagrindinėje erdvėje suprojektuota architektūrinė forma, primenanti origami lankstinuką buto interjere? Tai taip pat architekto Hector Ruiz-Velazquez kūrinys.

Tai namo, esančiame Madride, palėpė. Projekto pavadinimas yra “Keramikinis namas”. Kodėl? Grindys, pertvaros, architektūrinė forma, atskirianti erdves ir sukurianti kaip ir antrą aukštą palėpės erdvėse,  yra išklijuotos baltomis keramikinėmis plytelėmis. Plytelės yra pagrindinis apdailos elementas, į bendrą žaismą įtraukiantis baltai dažytas sienas, baltos spalvos dviejų žmonių skulptūras svetainėje. Balta patalynė miegamojo erdvėje taip pat dalyvauja baltos spalvos žaidime. Kaip subtiliai baltame  ir lygių plytelių, bei dažytų paviršių fone išryškėja medinės detalės: stalas, kėdės kojos, spintelė, veidrodžių rėmeliai. Tai jaukiai žavi šalto baltumo sienų, plytelių ir šiltų medinių baldų, interjero aksesuarų romantika.

Architektas sukūrė kaip ir begalinę erdvę. Kaip ir nėra šiame bute nei pradžios nei pabaigos. Erdvė kaip ir nekliudomai plaukia tarp atvirų kambarių ir skirtingų lygių, kartu su ramia, natūralia ir dirbtine šviesa, suteikdama ramų poilsį bute.

svetainės vaizdas iš viršauskonstrukcija buto interjero erdvėjestalas ir kėdė svetainėjesvetainės vaizdas iš koridoriauslentyna virš svetainėsveidrodžių kolekcija ant sienos butedarbo kambario ir koridoriaus interjeraivirtuvės vaizdas butevalgomojo stalas, veidrodžiai ant sienos virtuvėjevirtuvė ir valgomasis iš viršausmiegamojo k erdvė buto interjere

 

thedesignerpad

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.