Bolefloor grindys – gyvenimas nėra tiesi linija

Bolefloor lentos, lyg natūraliai vingiuojančios medienos skaidulos, nubėga kambario grindimis. Grindys sugrąžina paprastas ir ramias gamtos linijas į namus. Akys, taip pripratusios prie tiesių grindinių lentų, kad galvoje ar mintyse, kas tai atsipalaiduoja, išnyksta įtampa, žiūrint į banguojančias, lenktas grindų linijas. Grįžtame į natūralių gamtos linijų aplinką. Vertikalios, horizontalios stačiakampės, kvadratinės linijos buvo iki skausmo įsirėžusios sąmonėje ir pasąmonėje. Atrodė, kad kitaip ir būti negali. Natūralios linijos – tai tikra palaima akims ir protui, na bent jau visiškai nenutolusiems nuo gamtos ir nuo šaltinio. Šaltinio, galima skaityti ir suprasti tiesiogine ar perkeltine prasme. Abi prasmės tinka..

Kaip miške nerasime dviejų vienodų medžių, taip nėra ir dviejų tokių pačių Bolefloor lentų. Bolefloor grindys tinka gyvenamosios ir visuomeninės paskirties patalpose. Taip pat iš Bolefloor sistemos plokščių gali būti montuojamos sienos ir lubos. Tik dizainerio, architekto ar patalpų savininko vaizduotė tampa panaudojimo riba. Plokštės gali būti pagamintos iš įvairių medienos rūšių: uosio, vyšnios, riešutmedžio, ąžuolo, klevo. Lentos gali būti sendintos ar nudažytos įvairiomis spalvomis. Dar vienas privalumas – grindims pagaminti yra eikvojama mažiau medžių. Kadangi naudojant beveik vieno pjovimo konfigūracijos lentas, o ne dvigubo pjovimo, nupjaunant ir išlyginant išilgai lentos kraštus, tai leidžia iš medžio kamieno pagaminti platesnes lentas.

Lietuvoje Bolefloor grindimis prekiauja Brolis Timber.

lenktu lentu grindys pilka sofa paveikslailenktu lentu grindys lenteliu pertvaralenktu lentu grindys dvi kedes vaza geles

lenktu lentu grindys muro sienalenktu lentu grindys apvaliais kampais erdvelenktu lentu grindys svetaine tv koloneles
lenktu lentu grindys vonia spintojelenktu lentu grindys foteliailenktu lentu grindys industrine erdve
lenktu lentu grindys klasikinis miegamasislenktu lentu grindys laiptai langaslenktu lentu grindys laiptai
lenktu lentu grindys pilka sofalenktu lentu grindys pop artlenktu lentu grindys rastinis namas
lenktu lentu grindys tamsus medis

www.bolefloor.com