Balto kubizmo apraiškos buto interjere Paryžiuje

Picasso manau nesupyks, jei dekoratyvines pakabinamas lubas, kitas dekoro detales bute, pavadinsiu kubistinio meno elementais. Buto erdvės monochrominės, tad šios formos tampa pagrindiniais dekoravimo elementais.

Prancūzų architektas Pascal Grasso buto interjere Paryžiuje, panaudodamas stačiakampes plastiko formas, sukūrė tikrą architektūrinių formų kraštovaizdį lubose. Stačiakampiais tūriais, kaip vandens purslais krioklyje, formos krinta žemyn  sienomis. Krintančių „dėžučių” suformuotos dekoratyvinės lentynos; baltas, ramus staliukas, savo „nesudrumsčiamo vandens” paviršiumi, įsilieja į bendrą interjero upokšnį. Dizaineris gracingai paslėpė šiuolaikinės buities atributus: oro kondicionavimo, vėdinimo sistemų įrangą ir prietaisus, garso aparatūrą, apšvietimo sistemos įrangą po plastikiniais blokais, pritvirtintais ant lubų.

Keletas architekto minčių apie savo projektą: „Vizualiai akumuliuoti tūriai sukuria ritmą ir naują erdvę, užkariaudami lubas, sienas ir grindis. Lubos yra stiprus elementas, formuojantis kambario interjero erdvę”.

Šios ar panašios dekoratyvinės, pakabinamos lubos taip pat lengvai galėtų būti montuojamos iš metalo konstrukcijų ir dekoruojamos gipso kartono plokštėmis.Kubistinis interjeras bute

kubistinės lubos svetainės interjere

kubistiniai  lubų elementai

stačiakampės formos lentynos ant sienos

kubistinis staliukas buto interjere

stiklinės durys kubistiniame buto interjere

kubistinės lubų, sienų detalės buto interjere

miegamojo interjeras

miegamojo kambario interjero vizualizacija

svetainės, valgomojo atviros erdvės lubų planas

svetainės, valgomojo lubų, sienų erdvinis vaizdaslubų, dekoratyvinės lentynos erdvinis vaizdas

(Pagal freshome)

1 komentaras apie “Balto kubizmo apraiškos buto interjere Paryžiuje”

  1. labai nuostabus namai ju dizainas kaip sakoma ,,PARYZIETISKA KLASIKA” is tiesu labai idomios lubos be to cia sudominantis namo projektas ir kambariu tikrai labai idomus dalykas….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *