U formos namų projektai, kuomet verta rinktis?

Namai yra erdvė, kurioje praleidžiame daug laiko, dėl to jie turėtų atrodyti taip, kaip jūs norite. Rinkoje pasirinkimas yra didelis, tereikia išsirinkti dominantį projektą. Namai gali būti dideli ir maži, kiekvienas gali išsirinkti pagal name besiruošiančių gyventi asmenų skaičių ar norimų kambarių skaičių ir plotą, ar visas kitas charakteristikas.

Norite gyventi kaip Holivudo žvaigždės? U formos namai yra tinkamiausias pasirinkimas.

namas vizualizacija

Ar gali sudominti U formos namas?

Namų projektai U formos namams išties išskirtiniai, todėl tiks vertinantiems dizainą, stilių ir ieškantiems netradicinių sprendimų. U formos namai išskirtiniai tuo, kad gali būti labai modernūs, šiuolaikiški, miestietiški, net priminti Holivudo žvaigždžių namus. Taip pat gali būti suprojektuoti taip, kad iš pirmo žvilgsnio atrodytų kaip nedidelis dvaras ar vila.

Taip pat U formos namai gali būti integruoti į kaimą ir būti dekoruoti medžiu ar kitomis detalėmis, kad puikiai įsilietų į natūralią aplinką. U formos namo privalumas – visiška pasirinkimo laisvė. Prie modernaus namo galima derinti plokščius arba vienšlaičius stogus, daug stiklo ir metalo elementų, sukurti vilos ar dvaro įvaizdį daugiašlaičiais stogais ar laisvai statomomis stoginėmis, išorės sienų apdailos elementais.

Tiesa, U formos namai paprastai yra didesni, todėl labai mažas sklypas netinka šiam namui – jam reikia daugiau erdvės. Tačiau tokiam namui puikiai tiks šlaitiniai sklypai. Kuriant šį namą labai svarbu bus proporcijos, lygių, formų ir linijų atsikartojimas.

Idealiai užbaigtas namo projektas gali būti simetriškas. Įgyvendinant projektą, gali būti naudojami lyg veidrodiniai atspindžiai. Jei vienoje U formos namo pusėje yra pakeltas stogas, kita pusė turėtų būti tokia pati ar panaši konstrukcija.

Terasa dažniausiai įrengiama U formos namo viduryje. Tai yra patogi erdvė, įgalinanti sukurti pastogę. Tampanti vidiniu kiemu, terasa gali apsaugoti šeimos privatumą nuo pašalinių akių.

Kai nuspręsite statyti U formos namą, planą galite pasirinkti iš pasikartojančių projektų arba įmonė sukurs individualų projektą, atitinkantį jūsų viziją. Daugiau informacijos rasite U formos namai.

Ar galima pakeisti namo planą, jei persigalvosite eigoje?

Yra tikimybė, kad tarp daugybės siūlomų, įvairiapusiškai išvystytų namų projektų rasite savo svajonių namus.

Jei ne, tuomet turite galimybę pakoreguoti planą, kad jis jums patiktų. Pakeitimas reiškia, kad architektas perbraižo planą, įtraukdamas pakeitimus, kurie geriau atitiktų jūsų poreikius. Įprasti pakeitimai yra papildomų patalpų projektavimas, fasado karkaso ar išorės dizaino keitimas, kad geriau atitiktų jūsų norus ar pastato aplinką. Žinoma, keitimai galimi, tačiau tai papildomai kainuoja.