Miegamųjų interjerai su nuostabiais vaizdais pro langus, 2

Miegamieji kambariai -už lango nuostabūs vaizdai. Anksčiau buvo rašyta apie miegamųjų interjerus su puikiais vaizdais pro langus. Šiandien pasigrožėkime dar viena miegamųjų interjerų foto kolekcija.

Bežiūrint miegamųjų nuotraukas, iškilo mintys apie eksterjero ir interjero harmoniją. Eksterjero detalės tampa taip pat yra interjero detalėmis. Interjero elementai savo ruožtu kaip ir prasitęsia į eksterjerą, aplinką. Gamtos elementai tampa interjero žaidimo ar vaidinimo dalyviais. Tai kaip ir meninė instaliacija, kurioje žiūrovai yra įtraukiami į kūrybinį procesą, ir vienu ar kitu būdu tampa meno kūrinio dalimi.

Daugelio iš miegamųjų interjerų nuotraukose dvelkia dekoro detalių pilnatve, elementų ir aksesuarų „prisotinimu” miegamųjų kambarių erdvėse. Norint suprasti interjerų idėjas, miegamųjų kambarių interjerų nebereikia „užuosti”, panaudoti kokius tai ekstrasensorinius kanalus ar parapsichologinius sugebėjimus. Žiūrint atsiranda, kaip ir sotumo pojūtis.

Tai – pilnatve ir prabanga dvelkiantys interjerai.

Pilnatvė, – lygiai tiek kiek reikia, galbūt mažiausia dalelyte daugiau negu reikia, kad pojūtis taptų pozityviu, teigiamu. Prabanga, – tai daugiau negu reikia, materialiniams, dvasiniams ar kitiems poreikiams patenkinti.

Harmonija – tai tao. Tai gali būti bet kuriame stiliuje, bet kurioje erdvėje, bet kurioje trūkumo ir pilnatvės skalės dalyje, ten kur yra galimybė padaryti nors vieną žingsnelį tobulybės link. Tai vieta ar „ne vieta”, kurioje materialios visatos elementas, elementai, ar jų kompozicija gali transformuotis, ar gali būti transformuoti į kitą kokybę. Tam tikros kiekybės virtimas kokybe.

Šie miegamieji interjerai – tai keliautojai pilnatvės ar prabangos keliu. Žiūrint į nuotraukas, pradingsta vargo, skausmo pojūčiai. Interjerai kaip ir virš vargo ar būtinybės dalykų. Galėtume pavadinti laimingais interjerais.miegamojo interjeras, vaizdas už lango13

miegamojo interjeras, vaizdas už lango

miegamojo interjeras, vaizdas už lango1

miegamojo interjeras, vaizdas už lango2

miegamojo interjeras, vaizdas už lango3

miegamojo interjeras, vaizdas už lango4

miegamojo interjeras, vaizdas už lango5

miegamojo interjeras, vaizdas už lango6

miegamojo interjeras, vaizdas už lango7

miegamojo interjeras, vaizdas už lango8

miegamojo interjeras, vaizdas už lango9

miegamojo interjeras, vaizdas už lango10

miegamojo interjeras, vaizdas už lango11

miegamojo interjeras, vaizdas už lango12

miegamojo interjeras, vaizdas už lango14

miegamojo interjeras, vaizdas už lango15

miegamojo interjeras, vaizdas už lango16

miegamojo interjeras, vaizdas už lango17

miegamojo interjeras, vaizdas už lango18

miegamojo interjeras, vaizdas už lango19

Homedit

1 komentaras apie “Miegamųjų interjerai su nuostabiais vaizdais pro langus, 2”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *