Tegul interjeras liejasi laisvai

Einant gatve ar esant žmonių minioje… – kodėl už kai kurių veidų, kūno formų, apdarų užkliūva mūsų akys? Kodėl vieni sukelia teigiamas, kiti neigiamas emocijas, treti doesn`t matter, jei pabandyti išsireikšti angliškai. Tai skambėtų kiek šiurkščiau, jei išsireikštume rusiškai; lietuviškai.. – abejinga, neįdomu.

Tai mūsų įspūdis iš pirmo žvilgsnio. Kas glūdi giliau ir už „išorinio fasado”, retai sužinome. Su kai kuriais nepažįstamaisiais ar nepažįstamosiomis pavyksta susipažinti iš arčiau ir pamatyti, suprasti – kas gi slepiasi po šiuo veidu, plaukais, lūpomis.

Dabar interneto svetainėse galima atrasti ir per kelias minutes peržvelgti dešimtis, jei ne šimtus interjero projektų. Pojūtis panašus, kaip einant gatve: užkliuvo žvilgsnis, mintys lekia į proto pasaulį ir ieško, bando suprasti, kas jis,-i, kodėl ir kuo patraukė mano dėmesį šis žmogus, ši moteris, šis vyras.

…ar šis interjeras. Pirmiausia dėmesį patraukė didžiulis rausvas paveikslas, kabantis ant sienos svetainėje, kurioje ir taip jau visa begalė baldų, vazų, skulptūrų. Na taip eklektika, – rasi visa tai, ko tik širdis geidžia. Čia nėra ribų – tegul linijos, spalvos ir medžiagos liejasi laisvai.

Ir kas gi slepiasi už šio interjero detalių, kas kalba šiomis linijomis bei spalvomis? Pasirodo tai – interjero dizainerė Maria Lladó, kurios gerbėjų tarpe yra ir kino aktorius bei režisierius Woody Allen, panaudojęs dizainerės interjerus savo filmo „Vicky Cristina Barcelona” scenose.

Šiame interjere kiekviena detalė pati savaime yra meno kūrinys. Tai lyg žvaigždžių komandos pasirodymas.

didelis rausvas paveikslas svetainejestaliukas fotelis langai

Didžiulė ir geltona, viską girdinti, – ir skulptūros interjere turi ausis. Tupintis leopardas – kažin ar lauks nukritusio nuo stalo kąsnelio… ir parketas nudažytas baltai.

stiklinis ovalo formos valgomojo stalas

Didžiulis veidrodis, stovintis ant grindų, lyg dar vienos durys į siurealų pasaulį, į kurį mus palydi žydra ir tikrai nebebaisi kaukolė, gulinti ant baltos kėdės. Ir spalvos, spalvos – atrodo, kaip gali atrasti tokį sąskambį: tamsiai mėlyna ir tamsiai žalia vazos, šviesaus medžio veidrodžio rėmai ir tamsiai rudu pinoteksu dengta stalo mediena, melsva jau minėta kaukolė ir tolumoje neoniniai rožinė pakyla skulptūrėlei padėti!

didelis veidrodis ant grindu

Du didžiuliai paveikslai interjere. Na taip, dažai nuo paveikslo tikrai varva, ir „baleikos” yra reikalingos.

du paveikslai kedes kambaryjefotelis pufas paveikslas kambaryje

ilgas koridorius stalas

Miegamąjame ant lubų netikėtai atsiranda, o gal iš senų, senų laikų liko krištolo sietynas. Virš lovos Ispanijos vaistinės ženklas „Drogueria”… puiku, jei su visais negalavimais atsisveikiname būtent tokioje „vaistinėje”.

lova miegamajame sietynas

rausvu neonu sušvyti ir miegamasis.

lova fotelis durys

Balti skrituliai juodame fone keramikinėse plytelėse ant dušo sienų įgyja formas, virsdami sidabru blizgančiais rutuliais – šviestuvais virš ir šalia veidrodžio… dar vienas krištolinis sietynas.

wc kriaukles paveikslas

Štai toks mielas, virtualus pasivaikščiojimas po interjero dizainerės Maria Lladó dekoruotą butą Madride, Ispanijoje.