Namo interjeras, lyg gyventume ateityje

Kai kurie interjero architektai ir dizaineriai savo projektais lyg ir nukelia mus į praeitį. Projektuose vyrauja ar kur ne kur galima atrasti praeito šimtmečio dekoro elementų, vintažinio ar kaimiško stiliaus baldų ar kitų namų apyvokos reikmenų ir puošimo aksesuarų. Kai kurių žvilgsnis krypsta dar giliau į praeitį. Kuriami interjerai, kuriuose atsispindi antikos, renesanso, baroko ar klasicizmo laikų idėjos.

Kai kurie kuria šiuolaikinius interjerus. Taip vadinamuose šiuolaikiniuose (tai sąlyginis pavadinimas, nes šios dienos – rytoj jau taps – vakar dienos) jau neatrasite močiutės spintos ar senelio, mediniais kaiščiais sutvirtintos taburetės (galbūt atrasite, jei tai šiandien madinga). Nebus juose ir ultra modernių apdailos medžiagų ar dekoro detalių. Galbūt tikslesnis pavadinimas būtų konservatyvus interjeras. Nors tai vėlgi tiksliai neatitinka šiuolaikinio prasmės, nes konservatyvus visgi yra daugiau nukreiptas į praeitį, neatviras naujoms idėjoms ir permainoms. Konservatyvus – visgi yra varijuojantis vakarykštėmis idėjomis projektuotojas. Šiuolaikinis, greičiau žmogus, žengiantis kartu su šiuolaikinėmis technologijomis, naujai atsirandančiomis medžiagomis ir tuo pačiu suprantantis, kad tai ką jis panaudoja šiandien, rytoj jau bus sena. Tuo atveju, šiuolaikinis interjeras galima pasakyti yra trumpalaikis reiškinys. Plačiau skaitykite apie interjero egzistavimą laike.

Kai kurie architektai savo projektais lyg ir stengiasi paželgti į ateitį. Šie projektai yra lyg žvilgsnis pro rakto skylutę – kaip gyvens mūsų ateities kartos. Turbūt nereikia daug mąstyti, kad suprastume, kuriai projektų kategorijai priklauso Bozhinovski design namo interjero projektas, kurio interjerų nuotraukas matome žemiau.

futuristine svetainefuturistine svetaine 1futuristine svetaine poilsio zona

futuristine svetaine valgomasisbalta svetaine sviestuvasfuturistinis valgomasis
futuristine virtuvefuturistine virtuve koridoriusfuturistinis butas koridorius
futuristinis miegamasisfuturistinis miegamasis gele vazafuturistinis miegamasis darbo vieta
futuristinis 2 vaiku kambarysfuturistinis 2 vaiku kambarys piesiniai ant sienosfuturistinis butas apvali vonia
futuristinis butas apvali vonia dekoratyvinis radiatorius