Nebrangios Kalėdinės dekoracijos sukursiančios šventinę dvasią

Artėjant Kalėdoms, vis dažniau pagalvojame apie tai, kaip reikės papuošti namus. Maloniu laukimu ir šventiška dvasia alsuojanti atmosfera nebūtinai turi pareikalauti didelių investicijų ─ jei įdėsite šiek tiek pastangų, Kalėdomis kvepiančią aplinką sukursite išties pigiai. Kokias dekoravimo idėjas vertėtų išbandyti?

nebrangios kaledines dekoracijos

Kalėdiniai vainikai. Tai vieni iš pagrindinių kalėdinių simbolių, todėl pasirinkę tokį variantą, itin lengvai sukursite šventišką interjerą. Vainiką galite padėti ant stalo ar pakabinti ant lango, kartu su kitomis langų dekorcijomis bei durų ─ jei panaudosite kelis skirtingus papuošimus, iš jų taip pat išeis įdomi dekoracija. Nepabijokite šiek tiek paeksperimentuoti: jei vainikas atrodo kiek nuobodus, jį visuomet galite papuošti žaisliukais ar savo pačių padarytais karpiniais.

Šventiniais simboliais papuoštos kėdės ir pagalvės. Jei patys nevengiate rankdarbių, žaviai ir nebrangiai galite papuošti savo baldus naudodami Kalėdų senelio atributus. Ant kėdės užmaukite maišą ar kepurę, ant sekcijos prikabinkite kojinę… Papuoškite ir kitas interjero detales: ant sofos sudėtos dekoratyvinės pagalvėlės gali pavirsti dailiomis dovanėlėmis ─ tam reikės tik dovanų pakavimui skirtos juostelės ir Jūsų fantazijos.

Žvakių kompozicija. Tai vienas jaukiausių šventinių aksesuarų, be kurio neapsieisite ir kalėdiniu laikotarpiu. Tokios žvakės dažniausiai yra padailintos šventiniais simboliais, tad Jums beliks nuspręsti, kaip jas suderinti ir kur pastatyti. O jei baiminatės dėl saugumo, išbandykite LED žvakutes ─ maloni jų šviesa nesiskirs nuo tradicinių, tačiau toks variantas bus kur kas patikimesnis. Daugiau dekoravimo idėjų rasite https://kaledos.lt/ puslapyje.

Jūsų pačių sukurtas Advento kalendorius. Nors ši idėja labiausiai patinka vaikučiams, net nepastebėsite, kaip patys sukūrę Advento kalendorių, nejučia imsite skaičiuoti dienas iki gražiausių švenčių. Kalendoriui galite naudoti vokus, tualetinio popieriaus ritinėlius, žvakes, fotografijas, o jei pristigs laiko ar idėjų, visuomet jį galėsite įsigyti ir parduotuvėje.

Originali šventinė eglė. Namuose papuošta žavi žaliaskarė iš karto sukuria šventinę atmosferą, tačiau jei tradiciniai sprendimai kiek pabodo ir norisi sutaupyti, vertėtų paieškoti šio medžio alternatyvų, o tiksliau, sukurti eglutę patiems. Tam galite naudoti lemputes, knygas, nuotraukas ar įvairias šventines dekoracijas ─ svarbiausia išlaikyti įprastą eglės formą. Norintiems dar daugiau naujovių, pasiūlysime papuošti kitus namuose esančius augalus ─ tam tiks net ir kampe paslėptas kaktusas!

Visapusiškai išnaudoti eglutės žaisliukai. Šias dekoracijas galite pritaikyti ne tik šventiniam medžiui ─ kalėdiniai žaisliukai kabinami ant langų, o taip pat dažnai nusprendžiama sukurti jų kompozicijas ant stalo. Jei subtiliai suderinsite spalvas, žaisliukai itin jaukiai atrodys įprastoje vazoje. Panašių variantų galima sugalvoti ir dar daugiau ─ išnaudokite šias žavias, tačiau nebrangias kalėdines puošmenas!

Jaukumą užtikrinančios statulėlės. Net ir tuomet, jei turite sukaupę nemenką tokių šventinių dekoracijų kolekciją, kiekvienais metais pravartu ją atnaujinti bent viena ar keliomis naujomis puošmenomis ─ taip kompozicija įgaus visiškai kitokį atspalvį. Tuo labiau, jog statulės kasmet tobulėja ir stebina ne tik įdomia išvaizda, bet ir naujomis galimybėmis. Atidžiau apžiūrėkite šias prekes ir patys tuo įsitikinsite!

Pasitelkus šias kalėdines dekoracijas net ir su ribotu biudžetu pavyks sukurti itin šventišką namų aplinką. Juk jaukumas priklauso ne nuo kainos, bet nuo Jūsų įdėtų pastangų ─ Kalėdos būna tik kartą per metus, todėl tikrai verta labiau pasistengti!