Kalėdinių darbų sąrašas: ar nieko nepamiršote?

Didžiosios metų šventės į mūsų gyvenimą įneša daug šurmulio, tačiau tam, kad jis būtų malonus, pravartu iš anksto susidaryti visų užduočių sąrašą ─ kai kurias iš jų galėsite atlikti jau dabar. Tad jei pasiryžote šias Kalėdas sutikti be streso, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie šiuos darbus!

kalediniu darbu sarasas

Kuo anksčiau pradėkite ieškoti Kalėdų dovanų. Jau seniai žinome, kad nepavyks apsieiti be šventinių dovanėlių, tačiau šias paieškas nuolat atidėliojame ─ jei laiku susiimsite, šios Kalėdos gali tapti išimtimi.

Pradėkite labiau domėtis draugų ir artimųjų poreikiais, sugalvokite bent kelias jiems patiksiančias idėjas ir leiskitės į „medžioklę“ ─ taip išvengsite didelių kamščių ir eilių bei sutaupysite nemažai pinigų. Suradę dovaną, nepamirškite ir jos įpakavimo: dailus pateikimas taip pat ženkliai prisideda prie bendro įspūdžio, tačiau šiai užduočiai taip pat tenka paskirti nemažai laiko.

Pagalvokite, kokią eglutę šiais metais puošite. Naudosite ankstesniais metais įsigytą dirbtinę eglutę, pirksite naują, o gal ieškosite gyvos žaliaskarės? Nors šį šventinį medį puošiame likus kelioms savaitėms iki Kalėdų, jau dabar pravartu atsakyti į šį klausimą ─ juk nuo atsakymo priklausys ir kiti pasiruošimo darbai.

Ypač daug dėmesio reikėtų skirti eglės dekoracijoms: patikrinkite, ar vis dar veikia namuose esančios kalėdinės lemputės, apžiūrėkite turimas puošmenas ir drauge su namiškiais nuspręskite, kokias naujas idėjas šiais metais norėsite išbandyti.

Pasirūpinkite dekoracijomis. Norint pajusti šventinę dvasią, vien tik kalėdinės eglutės nepakanka, tad pravartu pagalvoti, kokie kiti kalėdiniai papuošimai bus įtraukti į Jūsų interjerą ar darbo aplinką. Galbūt įsigysite Advento vainiką, patys pasigaminsite švenčių kalendorių, o gal tiesiog girliandomis papuošite langus ir kitas namų nišas? Priėmę sprendimą, galėsite planuoti tolimesnius darbus.

Siekiant įvairovės, patartina bent šiek tiek pakoreguoti užsilikusias šventines dekoracijas ─ įdėjus šiek tiek širdies, atmosfera taps dar malonesnė. Įvairūs kalėdiniai papuošimai gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apgalvokite šventinį meniu. Sakysite, jog apie maistą galvoti dar per anksti? Smarkiai klystate: jei nuspręsite namiškius nustebinti naujais šedevrais, dar turėsite laiko pasipraktikuoti, o jei pasuksite tradiciniu keliu, turėdami produktų sąrašą, anksčiau galėsite įsigyti negendančius ar užšaldymui tinkančius gaminius. Sudarytą meniu bet kada galėsite pakoreguoti, tačiau turėdami preliminarų sąrašą, patys jausitės ramiau ir užtikrinčiau ─ juk būtent taip ir norisi pasitikti gražiausias metų šventes!

Pradėkite ieškoti idėjų kalėdiniam vakarėliui su draugais ar kolegomis. Šios šventės dažniausiai neapsieina be temos, kuriai reikia kruopščiai pasiruošti ─ jei nenorite to palikti paskutinei minutei, po truputį pradėkite kelti klausimą, kokią idėją plėtosite šiais metais. Įkvėpimo šaltiniu gali tapti karnavaliniai kostiumai suaugusiems ─ apžiūrėjus jų asortimentą, labai greit pasidarys aišku, koks personažas Jums būtų artimiausias. Tuomet beliks svarbiausia užduotis: įtikinti aplinkinius, jog vertėtų rinktis Jūsų parinktą vakarėlio temą. Jei pradėsite dabar, tam turėsite pakankamai daug laiko!

Nors kalėdinių darbų sąrašas neatrodo ilgas, neapsigaukite, kadangi tai ─ tik pačios pagrindinės Jūsų užduotys. Pradėjus įgyvendinti jas, atsiras ir kur kas daugiau smulkių darbelių ─ pasirūpinkite, kad nei vienam iš jų nepritrūktumėte laiko!