7 būdai, kaip įtalpinti televizorių mažame kambaryje

Televizoriai jau seniai tapo mūsų kasdienybės dalimi – be šios elektronikos prekės sunkiai įsivaizduotume savo miegamąjį ar svetainę. Tad net ir tuomet, jei kambarys yra pakankamai nedidelis, norisi surasti tinkamą vietą šiam įrenginiui – jei svarstote, kaip geriausiai tai padaryti, turėtumėte išbandyti vieną iš šių būdų.

TV-room-min

  1. Išsirinkite tinkamą televizoriaus dydį. Logiška, jog mažesniam televizoriui surasti vietą kambaryje bus kur kas paprasčiau, tad įvertinę kambario plotą, atitinkamai pagal tai turėtumėte pasirinkti tinkamiausią įstrižainę. Šiuo atveju Jums pasisekė: nepaisant visų techninių subtilybių, galima teigti, jog mažesni televizoriai pigiau parduodami. Tad galėsite sutaupyti ir kambario vietos, ir šiek tiek papildomų pinigų.
  2. Įsigykite kompaktišką TV staliuką. Tai bene dažniausias sprendimas, nusprendusiems pastatyti televizorių kambaryje. Renkantis jį, Jums turėtų būti aktualūs du parametrai: ilgis (jis priklausys nuo televizoriaus įstrižainės) ir plotis (nuo jo priklausys laisva vieta kambaryje). Taip pat turėtumėte pagalvoti, ar ant staliuko laikysite tik televizorių, ar čia atsidurs ir kitos elektronikos prekės bei kiti daiktai – tuomet vertėtų įsigyti ir šiek tiek didesnį variantą.
  3. Pakabinkite televizorių ant sienos. Tai dar viena populiari idėja, tačiau pasirinkus ją, dažnai susiduriama su problema, jog televizorius vizualiai „suvalgo“ visą dėmesį ir dažnai tampa patalpos centru. Tad jei Jūsų tikslas buvo ne toks, net ir kabindami jį, turėtumėte šiek tiek žemiau pastatyti ar pakabint spintelę ar staliuką – šie baldai padės televizoriui lengviau įsilieti į bendrą kambario aplinką.
  4. Naudokite jį norėdami atskirti erdves. Televizorius gali nustebinti savo funkcionalumu, jei panaudosite jį kaip pertvarą skirtingoms erdvėms – pavyzdžiui, valgomajam ar virtuvei. Pasitelkę spintelę ar staliuką, tokią idėją įgyvendinsite net ir mažesnėje patalpoje – šis būdas padės ją šiek tiek vizualiai padidinti. Dar geriau, jei Jūsų pasirinktas modelis būtų lengvai apsukamas: tuomet jį galėsite žiūrėti tiek ilsėdamiesi, tiek ruošdami maistą.
  5. Pastatykite televizorių tamsiame fone. Dažniausiai televizorius nemaloniai į akis krenta tuomet, kai yra nenaudojamas – šią problemą labai lengvai galite išspręsti pastatydami juos tamsesniame fone. Nesvarbu, ar tai būtų tamsi siena, ar knygų lentyna, galite būti tikri – šis įrenginys visiškai nebekris į akis.
  6. Suraskite jam laisvą kampą. Šis būdas leis maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir užtikrins, jog televizorius lengvai įsilies į aplinką. Tiesa, šiuo atveju ypač svarbu pasirinkti tinkamus televizoriaus išmatavimus – tik tiksliai pamatavus turimą vietą pavyks įgyvendinti tokią idėją. Įvairių dydžių televizoriai pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.
  7. Įtraukite jį į interjerą. Televizoriai itin puikiai atrodo komodų nišose, tačiau šiek tiek pagalvoję, galite surasti ir originalesnių idėjų, kaip juos įtraukti į kambario aplinką. Nebijokite jo paversti pagrindiniu akcentu – nors stilių įvairovė šiuo atveju nėra gausi, prekyboje dabar galima rasti itin ryškių televizorių, kurie padės sukurti išskirtinę patalpos atmosferą.

Bent viena iš šių idėjų tikrai turėtų tikti Jūsų kambariui, o jei tokios surasti nepavyks, visuomet galite surasti visiškai netikėtą sprendimą. Svarbiausia, jog žiūrėti televizorių būtų patogu Jums patiems, o visa kita priklausys tik nuo Jūsų pačių kūrybiškumo!