Vonių tipai: kokie jų privalumai?

Vonios pasirinkimas yra itin atsakingas sprendimas: šie įrenginiai tarnauja ilgus metus, todėl svarbu, kad naujasis pirkinys visapusiškai tenkintų lūkesčius ir tiktų vonios kambariui. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte nuspręsti, yra vonios tipas ─ nuo jo priklausys tam tikros šio įrenginio savybės ir privalumai.

voniu tipai

Klasikinės stačiakampės vonios

Bene ryškiausi šių vonių pranašumai yra gausi dydžių įvairovė ir standartinė forma ─ būtent dėl to tokį įrenginį lengva įmontuoti bet kokio dydžio kambaryje. Lygus ir gan platus kraštas suteikia galimybę uždėti ir vonios sienelę, todėl tokia vonia poreikiui esant tampa dušo kabina.

Kampinės, asimetrinės vonios

Kaip jau galime suprasti iš pavadinimo, šio tipo vonios yra montuojamos kambario kampe, todėl automatiškai kur kas daugiau vietos lieka kitiems įrenginiams. Nors toks sprendimas dažniausiai rekomenduotinas mažesniuose kambariuose, pasirinkę didesnių išmatavimų vonią, komfortiškomis maudynėmis galėsite mėgautis ir didesnėje erdvėje.

Laisvai pastatomos vonios

Pamačius laisvai pastatomas vonias, iš karto susidaro prabangos ir elegancijos įvaizdis, tačiau tokia atmosfera turi savo kainą ─ tokie įrenginiai užima kur kas daugiau vietos. Visgi, jei galite sau tai leisti, galite būti tikri, jog tokioje vonioje galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti visus dienos rūpesčius.

Mažos vonios

Priešingai nei aukščiau minėtas vonių tipas, mažos vonios tilps net ir itin nedideliame vonios kambaryje ─ jei taupote kiekvieną patalpos centimetrą, tačiau šio įrenginio privalumų atsisakyti nesinori, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Maudynių komfortas dėl to nenukentės, tačiau kambaryje liks kur kas daugiau erdvės kitiems būtiniems prietaisams bei patogiam praėjimui.

Masažinės vonios

Masažinės vonios teikia daug naudos mūsų sveikatai: ne tik sumažėja stresas ir pagerėja nuotaika, bet ir paspartėja kraujo cirkuliacija bei greičiau gydomi įvairūs uždegimai. Tad jeigu turite daugiau laisvo laiko ir nenorite jo praleisti sveikatingumo centruose, turėdami tokią vonią, jaukią oazę galite įsirengti ir savo namuose.

Akrilinės vonios

Akrilinės vonios pirmiausia atkreipia dėmesį savo formų gausa, tačiau tai tikrai nėra vienintelė nauda, kurią šie įrenginiai gali pasiūlyti. Lengva priežiūra, ilgai išsilaikanti šiluma, jokių nemalonių garsų leidžiant vandenį, o svarbiausia ─ itin prieinama kaina yra svarbiausios priežastys, dėl kurių nusprendžiama rinktis tokio tipo vonią.

Akmens masės vonios

Akmens masės vonios labiausiai žavi tuos, kurie vertina patvarumą ir aukštą kokybę. Šio tipo įrenginiai yra atsparūs bet kokiems įbrėžimams, todėl vieną kartą pastačius tokį įrenginį vonios kambaryje, ilgai neteks galvoti apie pokyčius. Maudymosi komfortas taip pat vertas Jūsų dėmesio: švelnus, ilgai neatvėstantis paviršius ir tyliai bėgantis vanduo prisidės prie maloniai atpalaiduojančių procedūrų. Šias vonias apžiūrėti ir nusipirkti galite Arsan.lt el. parduotuvėje.

Ketaus vonios

Šio tipo vonios gali pasiūlyti panašius pranašumus, kaip ir akmens masės gaminiai: ypač tais atvejais, kai kalbama apie maudynių kokybę. Dar sunkesnės ir patvaresnės, ketaus vonios stebina savo ilga tarnavimo trukme, tačiau pravartu žinoti, jog įbrėžimams jos kiek jautresnės ─ jei nenorite papildomų problemų, verčiau venkite aštrių daiktų.

Plieninės vonios

Paskutinės, bet tikrai ne prasčiausios, plieninės vonios yra nepaveikios bet kokiems įbrėžimams ar kenksmingiems valikliams, todėl įsigiję šį įrenginį, galėsite pamiršti apie ilgai trunkančias valymo procedūras. Nors lyginant su kitais variantais, jų paviršius taip ilgai neišlieka šiltas, šį trūkumą gali atpirkti itin nedidelė, kiekvienam prieinama kaina.

Vonių tipų sąrašas pakankamai ilgas, jog jame surastumėte sau tinkamiausią įrenginį. Derinkite labiausiai patikusias formas su tvirtomis medžiagomis, įtraukite papildomų, masažinių funkcijų ─ tuomet būsite tikri, jog naujoji vonia visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius!