Telekomunikacijų ir informacinių technologijų centro interjeras Katalonijoje

Telekomunikacijų ir informacinių technologijų centro Katalonijoje interjeras suprojektuotas architektų biuro ACXT jėgomis. Biuro interjeras, tiksliau lubų dizainas man priminė mano paties projektuotą Dubravos (Kauno raj.) miškų urėdijos posėdžių salės interjerą. Galbūt tai daugiau šviestuvų šviesos bėgiojimo lubų paviršiumi efektas, kuris rezonavo mintyse mano projektą, salės lubų dizainą.

Po kurio tai laiko kilo mintis, ar aš projektuodamas salės lubų interjerą buvau įtakotas kokio tai interjero ar architektūrinio pastato, ar kokio tai architekto kūrybos?.. Ir mano atmintyje iškilo architekto Daniel Liebeskind  žydų muziejaus Berlyne architektūra; švieslangių, langų dizainas; pastato formų architektūra. Buvau tai pamiršęs ir projektuodamas salės erdves, nesijaučiau, kad buvau kokio tai interjero, architektūros, ar architekto įtakojamas.

Tačiau kiekvienas projektas neša savyje visiškai kitą informaciją, kurią įgalina išreikšti skirtingos išraiškos formos. Grįžtant prie Telekomunikacijų ir informacinių technologijų centro Katalonijoje, matome biurą, kuriame detalės savo stikliniu trapumu, erdvėje sklandančiomis sienomis, bėgiojančia šviestuvų šviesa lubose, atitinka ir puikiai išreiškia didžiulį greitį informacinių technologijų vystymęsi. Kiekviena siena, langas, šviestuvas  – naujas pasikeitimas. Žmogus turi būti dabartiniame laike ir numatyti ateitį, norėdami suspėti kartu su greitaeige IT tecnologijų mašina.

IT centro Katalonijoje biurų interjerai, detalės puikiai nuteikia, tiesiog parodo, kad žmogaus stabilumas santykyje su IT yra pasikeitime, sugebėjime greitai ir lengvai keistis laike ir erdvėje.IT biuras, foje interjerasIT biuras, kabinetas, lubos, interjerasIT biuras, kolona, lubos, interjeras

IT biuras, foje, kabinetasIT biuras, holas, interjerasIT biuras, kabinetas, lubų dizainas
IT biuras, koridoriaus interjerasIT biuras, koridorius, kabineto langasIT biuras, kolona interjere
IT biuras, kabineto interjerasDu kabinetų blokai, IT ofisas

plataformaarquitectura

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *