Valgomojo kambario interjerai fotografės Emily Gilbert akimis

Istoriškai valgomasis kambarys susideda iš didelio, įprastai stačiakampės formos valgomojo stalo; dviejų kėdžių, stovinčių už stalo galų, ir lyginio skaičiaus taburečių, išdėstytų išilgai stalo. Kad ir valgymo įpročiai bei tradicinis valgomasis kambarys, laikui bėgant, šiek tiek pasikeitė, nepaisant to kambarys išlieka svarbia vieta mūsų namuose.

Ar valgomasis kambarys ar valgomojo kambario funkcijai namuose atlikti skirta erdvė būtų didelė ar maža, jai reikia skirti pakankamą dėmesį. Kai kam tai gali būti erdvė, bendras plotas namuose, kuriame draugiškai viena kitai padeda ir savo funkcijomis tarpusavyje persipina virtuvė, valgomasis ir svetainė, kurioje šeima kiekvieną dieną susirenka šeimos pietums; kitiems tai patalpa oficialiems pietums su svečiais; tretiems tai vieta susirinkti ypatingų progų ar atostogų metu.

Pažvelgite į valgomojo interjerus fotografės Emily Gilbert akimis. Pajauskite akimirkoje užfiksuotas valgomųjų kambarių interjerų nuotaikas.

Atraskite įkvėpimo savo valgomojo erdvei pagerinti.

Dizaineriškos nuotaikos visiems!

Medinis stalas, plastikinės kėdės,akmuo valgomojo interjere

Stalas, trys kėdės valgomojo interjere

Gėlėti juodai balti tapetai valgomojo interjeras

Paveikslas, gėlės valgomojo interjere

Šviesus valgomojo interjeras

Prabangos ir paprastumo derinys, įspūdingos faktūros, raidės kėdžių apmušaluose, paveikslu virtusi stručio nuotrauka. Stalo stalviršis, metalo koja..

Valgomojo interjero fragmentas

thedesignerpad

1 komentaras apie “Valgomojo kambario interjerai fotografės Emily Gilbert akimis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *