Interjeras – kartais akims reikia poilsio

Ramybės oazė Paryžiuje, taip buto interjeras apibūdintas norvegų e-žurnale Interior magasinet.

Dzeno ramybės oazė bute šurmuliuojančio miesto viduryje. Butas, kuriame miesto įtampa nuslopinama namų interjero dvasia. Ryškios spalvos, kad ir kaip besistengtų išryškėti, –  užgęsta prislopintose, žemiškose spalvose, nurimsta baltų sienų fone, ištirpsta natūralaus medžio atspalviuose.

Rue Turbigo, Montorgueil rajonas Paryžiuje jau nuo 1800 metų buvo gurmanų mėgstama susitikimo vieta, kur įžymybės kaip Onorė de Balzakas skirdavo savo pasimatymus ir susitikimus. Skersai, išilgai daugiausia pėsčiųjų gatvelės. Geriausios daržovių ir žuvies prekyvietės susimaišiusios su kavinėmis, madingomis tiek žinomų, tiek nežinomų dizainerių parduotuvėmis. Galbūt tai ir sukuria mielą kaimo aplinką, paversdama rajoną viena iš mėgstamiausių vietų Paryžiuje.

Buto renovacija buvo atlikta siekiant išsaugoti senąjį buto stilių, bet su lengvais šiuolaikinių dizaino detalių prisilietimais. Vienas iš didžiausių pakeitimų buto erdvėse buvo virtuvės rekonstrukcija. Autorę naujos virtuvės dizainui įkvėpė Prancūzijos lauko virtuvė. Virtuvės apdailoje pagrindine medžiaga tapo betonas. Pilkšva betono spalva kiek per šalta, tad buvo sušildyta šiltesnėmis detalių spalvomis. Lauko virtuvės motyvai, 1950 m. dvasia balduose iš medžio, persipindami su šiuolaikinių baldų dizaino linijomis ir nuotaikomis, didžiulio miesto centro triukšme sukurė kaimo ramumą ir tylą.

Sunku pasakyti ar tai dzeno ar vintage dvasia.

Žiūrint į nuotraukas akių žvilgsnis tiesiog išsifokusuoja. Nepavyksta žiūrėti į tiesiai į daiktus. Akys nevalingai žiūri į tuštumą. Žvilgsnis ištirpsta buto erdvėje. Atsiveria dzenas, tao, buddhahood ar kaip kitaip tai galėtume pavadinti.

Tai taip raminančiai veikia ar neveikia, tiesiog yra. Osho savo knygoje „Tantra – aukščiausias supratimas” rašo, kad vienas iš būdų susipažinti su tikrąją realybe, tai sugebėti išfokusuoti akių žvilgsnį.

Šio buto interjerai padeda išfokusuoti žvilgsnį, akis. Pabandykite žiūrėti į nuotraukas, žiūrėti į interjero erdvę..

kriauklė virtuvėjeraudonas staliukas baltame kambaryjekėdė, stalas kambario interjere

fotelis, lova kambario interjerebaltas vonios interjeras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *