Išradingi baldai vaikų ir paauglių kambario interjerui

Italų įmonės Tumidei baldai vaiko, paauglio kambariui.

Pagrindinė Tiramolla serijos baldų projektavimo idėja – lovos ar lova kaip ir antrame kambario aukšte ar ant pakylos. Erdvėje po lovomis įrengtos spintos rūbams, pritvirtintos lentynos, pastatyti rašomieji stalai, ant kurių stalinės lempos, kompiuteriai, knygos. Akivaizdi interjero idėja – kuo optimaliau išnaudoti vaiko ar paauglio kambario erdves. Nors galbūt šiuo baldų ir interjero projektavimo būdu įgyvendinamos ir kitos idėjos. Vaikui ar paaugliui galima ir reikia laipioti aukštyn, žemyn. Laipteliai, pakylos, lovos antrame kambario aukšte. Yra kur išnaudoti ar išlieti energiją. Taip pat vaikams turėtų būtų įdomiau. Lyg ir dirbtinės kalvelės, kalniukai.

Tai kiek nestandarinis kambario dizainas. Ne toks kaip kituose kambariuose namuose. Bet paauglio ar vaiko kambario interjerui tai galėtų būti standartinis, ypač judriems, vietoje nenurimstantiems ar ramiems, bet norintiems ir mėgstantiems karstytis po medžius, uolas vaikams. Kaip ir dviaukščio kambario dizainas ar loftas paaugliams, vaikams.

Įdomūs ir išradingi baldų dizaino ir erdvės optimizavimo sprendimai. Pasižiūrėkite žemiau esančias paauglio, vaiko kambario interjerų nuotraukas, galbūt tai sukels kokias tai idėjas pertvarkymams ar perversmams Jūsų namuose, įrengiant vaiko kambarį, ar paprasčiausiai panorėsite įsigyti šiuos vaikų kambario baldus.

išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 8išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 5išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje

išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 7išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 1išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 2
išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje, rausva spalvaišradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 3išradingas erdvės išnaudojimas vaiko ar paauglio kambaryje 6

7 komentarai apie “Išradingi baldai vaikų ir paauglių kambario interjerui”

  1. Namų dizainas

    Tai italų baldų gamintoja įmonė ‘Tumidei’ (nuoroda į įmonės puslapį straipsnio pradžioje). Panašu kad šiais baldais neprekiaujama Lietuvoje. Galbūt galite pabandyti užsisakyti internetu.

  2. Namų dizainas

    Žiūrint į nuotrauką matosi, kad spinta yra maždaug pusė kambario aukščio. Tad jei kambario aukštis yra pvz. 270cm, tai spinta būtų apie 135cm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *