Susižavėjimo euforija ir miegamųjų interjerai

Vaikštinėjant po virtualios erdvės gatves ir skersgatvius, apsilankant namuose, butuose, kambariuose, kartais žavus, grakštus, mielas interjeras atsiveria prieš akis. Kartais pamačius namo, buto ar kambario interjerą, tiesiog užplūsta susižavėjimo banga.

Tai jausmas panašus į įsimylėjimą. Tiesiog akys, dėmesys, jausmai.. – susižavėjimas akimirksniu ar meilė iš pirmo žvilgsnio! Ir neaišku, kodėl. Spalvos, proporcijos, mastelis? Kaip graži mergina ar moteris, patrauklus vaikinas ar vyras. Lyg susižavėjomo lemputė akimirksniu būtų įsižiebusi. Vieni dažniau, kiti rečiau užkalbina savo susižavėjimo objektą..

Puikus interjeras! Geras! Nuostabu!!!

Bet dažnai susižavėjimo, įsimylėjimo ar meilės reikaluose po kurio tai laiko pasirodo, kad tai ne ta pati mergina ar vaikinas, kurios,-io viziją Jūs įsimylėjote. Kažkur tai dingsta susižavėjimas, euforija..

Nesenai skaičiau James Redfield „Celestino šventyklos pranašystės”, kad reikėtų pralaukti ar nepakliūti į įsimylėjimo „žabangas”, tuomet tikra meilė gali gimti. Kaip pralaukti? Paprasčiausiai įsimylėjelei,-iui reikėtų kuo geriau susipažinti su savo susižavėjimo objektu. Prasibrauti pro žavesio oazės miražą. Kuo geriau susipažinus, euforija, susižavėjimo banga nuvilnija, palikdama tikrus jausmus: meilę arba viso gero!

Panašiai su interjero dizainu. Kas patinka valgomąjame kambaryje? Kodėl šviestuvai miegamąjame taip traukia mano akį? Kodėl spalvos svetainės kambaryje net liežuvį prie gomurio pritraukia? Gal yra kokie tai dėsningumai tarp pasikartojančių linijų, formų, tūrių virtuvėje? Pabandžius suprasti susižavėjimo – kambario buto, namo erdvių dekoru priežastis, susižavėjimas dingsta. Atsiranda supratimas, estetikos pojūtis, artimumas ar meilė detalėms ir kambario, buto ar namo erdvių visumai taip pat projekto autoriams ir namų šeimininkams.

Jei stebint žemiau esančias miegamųjų interjerų nuotraukas, kuris nors vienas ar keletas interjerų sukels Jumyse susižavėjimo bangą, pabandykite „įsimylėjimą” pergyventi, išsklaidyti – pastebėdami vis daugiau ir smulkesnes detales. Lyginkite detales, medžiagas tarpusavyje. Surinkite kuo daugiau linijų, formų spalvų, detalių savo mintyse. Pabandykite susižavėjimą transformuoti į supratimą.miegamojo interjerai 1

miegamojo interjerai 3

miegamojo interjerai 5

Be rausvo stogo už lango žalsvai citrininės spalvos šviestuvas jaustųsi vienišas.

miegamojo interjerai 6

..kaip ir rausvos spalvos pilkame fone tapetai ant sienos miegamąjame be rausvai pilkšvo chalato, kabančio ant durų. Kaip ir juodi chalato rankogaliai be paslaptingos tamsos, tūnančios tarp pravertų durų ir staktos.

miegamojo interjerai 4

miegamojo interjerai 2

miegamojo interjerai 7

Vyriškai kresnos, stabilios kopėčios ir moteriškai grakštus šviestuvas miegamąjame.

miegamojo interjerai 8

miegamojo interjerai 10

miegamojo interjerai 9

Laimingas, matantis grožį net nuobodžiuose dalykuose.

miegamojo interjerai 11

miegamojo interjerai 12

miegamojo interjerai 13

miegamojo interjerai 14

miegamojo interjerai 15

miegamojo interjerai 16

miegamojo interjerai 17

miegamojo interjerai 18

miegamojo interjerai 19

miegamojo interjerai 20

miegamojo interjerai 21

miegamojo interjerai 22

miegamojo interjerai 23

miegamojo interjerai 24

Alvhem

2 komentarai apie “Susižavėjimo euforija ir miegamųjų interjerai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *