Kaip išsirinkti kokybišką dušo komplektą?

Nors kiekvienas mūsų duše praleidžiame nuo keliolikos iki keliasdešimties minučių kas savaitę, gan retai susimąstome apie tai ar tie momentai gali būti dar labiau malonūs ir įsimintini. Visgi komfortas ir patogumas besimaudant duše dažnai yra siejamas tik su tinkamai sureguliuota vandens srove ir jos temperatūra. Tačiau kaip būti su tais momentais kurie eina prieš vandens lašams pradedant lašėti iš dušo antgalio ir po to kai, užsukame maišytuvą ir ruošiamės išeiti iš dušo?

dusas

Retai kada susimąstome apie tokias smulkmenas kaip:

  • kiek laiko praleidžiame bandant surasti tinkamą karšto ir šalto vandens kombinaciją, kurioje jaučiamės geriausiai;
  • kokią įtaką mūsų kūnui daro pasirinkta srovė (jei turime galimybę ją rinktis);
  • ar besiprausiant netrukdo žarna, jungianti maišytuvą su dušo galva;
  • nors ir nedaug bet lašantis iš dušo galvos vanduo, po to kaip baigiame savo procedūras;
  • susidėvėjusi tarpinė, dėl kurios po kiekvienų maudynių ant grindų būna pribėgę vandens.

Taip tai yra smulkmenos, kurių daug kas nepastebi, tačiau iš smulkmenų susideda pilnesnis vaizdas ir jas pradedame pastebėti tada, kai supranti kad be jų gali būti dar geriau. Maža to, tam kad atsikratyti daugelį nereikšmingų, tačiau iš tiesų ir nedžiuginančių smulkmenų vonios kambaryje pakanka įsigyti kokybišką dušo komplektą. Kaip tai pakeis jūsų gyvenimą? Ką gi, pažvelkime dar kartą į tai ką patiriame kaskart maudantis duše:

  • Mėgstantys šiltesnį vandenį dažniausiai bent porą minučių stengiasi parinkti sau tinkamiausią temperatūrą. Geru sprendimu galėtų būti termostatiniai maišytuvai, kurie ne tik apsaugo besimaudantį nuo vandens temperatūrų šuolių, bet ir padeda itin greitai nustatyti būtent tą, šilto ir šalto vandens kombinaciją, kurioje maudytis būna komfortiškiausiai. Tokių modelių rasite svetainėje muresta.lt
  • Skirtingus srovės režimus turinčios dušo galvos suteiks malonumą maudantis visiems šeimos nariams, o reikalui esant jas galima naudoti ir kaip masažo įrankį.

Kokybiški gaminiai dažnai reiškia jog vanduo nustoja bėgti tą pačią akimirka, kai yra užsukamas maišytuvo čiaupas ir joks lašėjimas negadins nuotaikos. Tas pats liečia ir tarpines, kurios tarnaus gerokai ilgiau ir nekels rūpesčių dėl pro šali tekančios srovės.