Kokį medienos impregnantą rinktis lauko baldams?

                   Remmers impregnantas – vienas iš rinkoje geriausių impregnantų, galinčių pasiūlyti tinkamą apsaugą. Vertindami lauko baldus tikriausiai ieškosite tų pačių savybių, kurias vertinate vidaus staluose, kėdėse ir sofose – ilgaamžiškumo, patogumo ir stiliaus (ir, žinoma, kainos). Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad lauko baldai turi ištverti orą lauke. Nors praktiškai nėra 100% oro sąlygoms atsparių lauko baldų, yra didelių skirtumų, atsižvelgiant į naudojamas medžiagas. Prieš priimdami sprendimą, svarbu suprasti įvairių medžiagų privalumus ir trūkumus. Nustatykite, kaip kiekvienas iš jų atitinka jūsų gyvenamosios ar komercinės aplinkos reikalavimus, taip pat jūsų asmeninius pageidavimus ir prioritetus. „Geriausios“ medžiagos pasirinkimas lauko kiemo baldams priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių suderinimo su kiekvienos medžiagos savybėmis, nes kiekviena situacija yra unikali.

                   Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis lauko medžiagas. Lauko baldų rėmai, stalviršiai ir apmušalai turi išlaikyti konstrukcinį vientisumą ir išvaizdą daugelį sezonų ir esant įvairioms oro sąlygoms. Be to, laikas ir pastangos, reikalingos medžiagoms prižiūrėti ištisus metus, taip pat jų „ekologiškumas“ ir sąnaudos yra svarbūs aspektai, kuriuos reikia ištirti. Lauko medžiagos – lietus ir drėgmė. Jei gyvenate vietovėje, kurioje dažnai lyja arba kur yra daug drėgmės, norite būti tikri, kad jūsų baldai yra atsparūs pažeidimams dėl įvairių vandens problemų. Stovintis vanduo ar sulaikyta drėgmė gali ne tik fiziškai sugadinti medžiagą, bet ir sukelti pavojų sveikatai.

                   Pelėsiai ir puviniai. Drėgnos sąlygos sukuria aplinką, kurioje veisiasi įvairūs grybai. Organinės medžiagos, sulaikančios vandenį, yra jautrios pelėsiui, o tai gali sukelti kvėpavimo sutrikimus, dirginimą ir kitas sveikatos problemas. Tačiau jie paprastai nepažeidžia medžiagos ir gali būti valomi. Kita vertus, puvimas sukelia medžiagos biologinį skaidymą ir skilimą (irimą).

                    Rūdys ir korozija. Metalai, kuriuose yra geležies arba plieno, yra pažeidžiami korozijos, kai juos nuolat veikia vanduo ir deguonis. Korozinis oksidacijos procesas lėtai susilpnina šiuos metalus, todėl matomos rūdys ir kiti spalvos pakitimai. Druska, esanti ore ir vandenyje, pagreitina cheminį procesą, todėl rūdijimas dažnai yra labiau paplitęs vandens telkinių pakrančių regionuose.