Kokie yra svarbiausi kriterijai renkantis mini pirties dydį ir modelį?

Pirtis yra daugelio žmonių mėgstamas laisvalaikio ir atsipalaidavimo būdas. Ši pasižymi nemenka privalumų gausa. Pirtis gali pagerinti kraujotaką, paspartinti medžiagų apykaitą, puoselėti odą, palengvinti kvėpavimo takų veiklą. Ši taip pat naudinga imuninei bei nervų sistemoms. Žinoma, egzistuoja nemažai ir kitų privalumų. Taigi, nenuostabu, jog vis daugiau žmonių nusprendžia patys įsirengti nuosavą mini pirtį. Visgi, jeigu pradėjote apie tai svarstyti, greičiausiai kyla natūralus klausimas – į kokius kriterijus atsižvelgti svarbiausia renkantis tinkamą variantą? 

medine pirtis

Tinkamos pirties pasirinkimas

Renkantis pirtį rekomenduojama apsvarstyti šiuos aspektus:

  • Tinkamą dydį;
  • Modelį;
  • Spalvas ir apdailą;
  • Papildomus priedus.

Pirmiausia atsižvelkite į tai, kiek žmonių įprastai lankysis pirtyje. Tai padės nustatyti optimalų pastato dydį. Žinoma, nepamirškite atsižvelgti į tai, ar Jums reikalinga persirengimo patalpa, o galbūt norėsite atviros lauko terasos. Kita vertus, renkantis tinkamą pirties modelį pravartu atkreipti dėmesį į vyraujančią aplinką. Jeigu šią statysite savo kieme, nepamirškite atsižvelgti į namą, mat abu pastatai turėtų derėti tarpusavyje. Bet kokiu atveju, skirtingų variantų tikrai netrūksta, todėl belieka apsispręsti dėl Jums tinkamos pirties. 

Pirties dydis

Tinkamas pirties dydis yra vienas iš svarbiausių pasirinkimo aspektų. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, atsižvelkite į tai, kiek žmonių įprastai šioje lankysis. Pavyzdžiui, 25 kvadratinių metrų pirtis gali tikti ir didesnei kompanijai. Visgi, jeigu įprastai šioje būsite tik dviese, galima pataupyti bei rinktis mažesnį variantą. 

Pirties modelis

Pirties modelis yra dar vienas itin svarbus aspektas renkantis tinkamą variantą. Įprastai jį galite sukurti tiek patys, tiek pasirinkti iš įmonių siūlomų projektų. Nemažai puikių variantų rasite https://sipnamelis.lt/product-category/pirtys/. Visgi, kaip jau minėjome kiek anksčiau, statant pirtį savo kieme svarbu atsižvelgti į tai, jog ši derėtų prie namo. Kita vertus, kai kurie žmonės nori, jog pastatas kiek išsiskirtų ir taptų tam tikra dekoracija. Tuomet galima pasirinkti ryškesnes spalvas bei kitas detales. Taigi, belieka apsispręsti dėl Jums tinkamo varianto.