Meškos uola – biuro interjeras Paryžiuje

Kompiuterių kompanijos „Bearstech” biuras ypatingai patraukia dėmesį savo lubų dizainu.

Biuro interjeras, ypač lubos, lyg meškos kailiu, apgaubiančiu biuro erdves ir krintančiu ant biuro sienų, atspindi Bearstech įmonės novatoriškus sprendimus. Biuro interjero idėja – atspindėti gyvūno įvaizdį, propaguojant savo požiūrį į virtualių technologijų aspektus, bei perteikti stiprybės ir galios pojūtį.

Projektas įgyvendintas dengtoje alėjoje Paryžiaus mieste.

Projekto autorius prancūzų architektas Paul Coudamy. Ofisas yra suskirstytas į tris skirtingas zonas: darbo, poilsio ir susirinkimų erdves. Žemas suoliukas atskiria posėdžių salę ir biuro darbinę erdvę. Biuro lubos ir kai kurių sienų dalys yra dekoruotos lentelėmis, panašiomis į nuo senų grindų atplėštas parketo lenteles.

Lentelės lyg ir chaotiškai išdėstytos, bet kiek įdėmiau pažvelgus, matome, kad jos lyg upės vanduo teka įvairiomis kryptimis. Lentelėms suteikiant judesio kryptį, gimsta vizuali energija, sukuriamas energijos pojūtis. Materija skyla, lentelės tampa energija, organizuotomis kryptimis sruvenančia ofiso lubomis ir sienomis. Tuo būdu lubų dizainas sukuria unikalią atmosferą biuro patalpose.

internet-company-with-bearscave-interior bearscave-from-ceiling-down-to-wall bearscave-lighting-design

bearscave-meeting-room-interior bearscave-view-from-window
bearscave-wooden-ceiling-and-wall-design