Sergio Leoni – rankų darbo Itališkos krosnys

Daugiau kaip 50 m Sergio Leoni dirbtuvės gamina koklines krosnis ir krosneles. Čia kiekviena detalė gaminama rankomis, naudojant natūralius elementus – tai molis, vanduo ir ugnis. Kaip sako Sergio Leoni – visa kita tik meistriškumas ir kantrybė, o ko daugiau reikia, kad galėtume eksperimentuoti….

Šiuolaikinės technologijos ir nepriekaištinga klasikinė išvaizda tai Sergio Leoni išskirtinis bruožas. Apgalvota viskas iki smulkmenų – nuo apdailos ir dekoro elementų iki kamino užbaigimo detalių. O degimo proceso technologiniai sprendimai leido pasiekti efektyvumą net 70-90%. Išskirtinis bruožas – spalvų paletė ir galimybė individualiai rinktis ir derinti jas tarpusavyje klientui pageidaujant. Tai poliruoti ir matiniai paviršiai. Spalvų pasirinkimas tam tikriems modeliams yra gana platus – balta, gelsva, šampaninė, medaus spalvos, žalia, bordo, mėlyna ir juoda spalvos – pačios populiariausios. O taip pat galima užsakyti rankomis pieštus dekoro elementus, bei rinktis metalinių detalių spalvas, tai žalvaris, nerūdijantis plienas ar juodas metalas.

Šiandien Sergio Leoni gamina 11modelių malkomis kurenamų krosnelių, 5 modelius akumuliacinių krosnių ir 4 modelius granulėmis kurenamų krosnelių.

Sergio Leoni produkcija skleidžia ne tik jaukią nuostabią šilumą, bet ir sukelia nepakartojamas emocijas besigrožint išpuoselėtomis formomis ir spalvomis.

UAB DECOPOLIS yra oficialus Sergio Leoni produkcijos atstovas Lietuvoje.
Išsamiau susipažinti su Sergio Leoni produkcija galima:
www.decopolis.lt/gamintojas/sergio-leoni

sergio leone ranku darbo krosnys decapolis