Sujauktos patalynės estetika miegamąjame

Ne viena ar vienas savo vaikystėje buvo, o kai kurie dabar, savo noru ar tėvelių verčiami, tvarkingai kloja lovas: išlygina paklodes, užtiesia ant lovos užtiesalus, patalynę sudeda į tam skirtas dėžes ar spinteles. Tvarka namuose, tvarkingos lovos yra gerai, ir taip turėtų ar galėtų būti, tačiau…

Kaip Jūs galvojate: ar sugebėtų žmogus, kuriam iš mažų dienų buvo diegiama tvarkingai pasikloti lovą, taip nuostabiai sujaukti lovą (nuotrauka žemiau)? Greičiausiai tai būtų gana sudėtinga. Daugelis vis klojame lovas ir tvarkome kambarius. Suformuoti visiškai kiti instinktai: chaosas – reikia tvarkyti, o ne, chaosas – tai kūrybos pradžia, ieškome estetikos. Kūryba šia linkme yra išbraukta iš galimų problemos sprendimo būdų sąrašo. Pirma mintis, pamačius sujauktą lovos patalynę, – štai ką reikia daryti, – TVARKYTI.

Laimingi tie, kurie turėjo ir turi pasirinkimą: kloti ar nekloti. Greičiausiai jie turės ir daugiau galimybių tapti interjero dizaineriais ar dekoratoriais, lengviau matydami grožį netikėtose detalėse bei sukurdami originalią estetiką namuose ar kitoje aplinkoje.

fantastic_frank3_5163fa2cddf2b31b316de027

Savo tapybiškumu miegamasis primena kitą miegamąjį skandinaviškame bute, kuris, būdamas visiškai kitokiu, neša panašią žinią – tik vietoj „netvarkos” ant lovos, „bardako” ant sienos estetika.

sfdf60bfee0f8494672b52dc29142e7d8c7_960x_5163fa2e9606ee672053eb56fantastic_frank4_5163fa2d9606ee66bff3d45a

Yra šiame bute ir dar vienas interjero dizaino perliukas. Tai virtuvės erdvėje esantis valgomasis stalas su kėdėmis. Kaip atgyja virtuvės aplinka, šviesaus medžio, virtuvinių kėdžių lenktoms atlošų linijoms lengvai banguojant griežtai stačiakampių, baltų virtuvinių spintelių, pilko garų surinktuvo fone!

Dabar, naujų detalių šviesoje, kiek matosi ir miegamojo interjeras. Pažiūrėkite nuotrauką aukščiau – lyg aliejumi tapytos patalynės linijos ir tvarkingos, stačiakampės formos kambaryje: apvadai ant sienos, paveikslai, langai, žaliuzės.

Visgi tai nebuvo tik atsitiktinai sujaukta patalynė, tik netvarkinga lova, – minkštos ir lanksčios patalynės linijos, formos buvo pateiktos tvarkingoje, taisyklingoje aplinkoje – ir tapo, lyg savo žiedlapiais prasiskleidusiu gėlės žiedu, baltoje ir stačiakampėje vazelėje, – miegamojo erdvėje.

medines kedes stalas virtuvejefantastic_frank2_5163fa2c9606ee66c91a7e8aatviros dideles knygu lentynos

odines juodos sofos svetainepaveikslai suoliukaspaveikslai zidinys svetaineje
laiptine sukti laiptai

fantastic frank