Vaizdas iš lovos pro miegamojo langą

Ar iš tikrųjų Jums reikalingas didesnis butas ar erdvesnis namas? Ar jis yra reikalingas Jums ar Jūsų draugams, pažįstamiems ar giminaičiams? Kas ir kodėl nori keisti erdvų butą į dvigubai ar trigubai didesnį namą? Daugiau, daugIAU, daUGIAU..

Ar žinote, koks yra lengviausias būdas tapti turtingu? Lengviausias būdas praturtėti, tai sumažinti savo poreikius. Mažiau, mažiau, maž, ma.. tačiau, kiek tuos poreikius mažinti?.. Kol galėsi tik viena koja stovėti sausame plotelyje po suskleistu skėčiu?

Tai protui vis negana – vis daugiau, ar vis mažiau. Jam vis reikalingas triukšmas galvoje, nesibaigiantys palyginimai, svarstymai ir naršymai. Jis nenurimsta. Jo toks darbas – kurti ir spręsti problemas.

Gal laikas „išeiti iš proto”? Yra du būdai „išeiti iš proto” – tai nesavo valia ir savo valia. Pirmo varianto nepasirinksi, jį pati gamta įdiegia. „Protingam” žmogui ir išėjęs iš proto, ir „išėjęs iš proto” atrodo panašiai. Vienas nebegali, kitas nebenori dalyvauti: daugiau – mažiau, gražiau – bjauriau, linksmiau – liūdniau, brangiau – pigiau, žaidynėse. Vienam tai vyksta nesąmoningai, kitam – sąmoningai. Vienam protas buvo išjungtas, kitas jį išsijungė pats. Protingam žmogui keista, kaip gali būti — nenori puikios sofos, minkštų fotelių, erdvaus buto ar namo ežero pakrantėje?

O jeigu ne..?

Kaip gyventi šalia Daugiau – Mažiau?

Kaip gyventi – „šalia proto”?

Ar Jūs jaučiate kaltę, kad gyvenate per mažame bute ar per dideliame name, kad turite per prašmatnius ar per daug nudevėtus baldus? Ar Jūs kuriate naują interjerą namuose, kad sukelti kaimynui pavydą, ar dėl to, ką draugai pasakys, ir tai paglostys Jūsų savimeilę.. ir po kurio tai laiko jausitės kaltu,-a?

Ar Jūs tik apsimetate, kad tai iš tiesų reikalinga: naujas baldų komplektas, nes bendradarbis nusipirko; naujas butas, nes buvęs bendraklasis jau seniai panašiame gyvena; prabangus namas, nes – „visi to siekia”?

Tarp šių dviejų klausimų, tarp atsakymų į šiuos klausimus, kažkur tai tarp kaltės ir apsimetinėjimo jausmų, – atrasite savo tikrumą ir paprastumą, – tai kas Jums tinka. Tad, jei nejaučiate kaltės, kad gyvenate kartoninėje dėžėje ar prabangioje viloje, – gyvenkite, jei neapsimetinėjate ir sofą perkate ne todėl: ” – ką žmonės pagalvos, jei ne..” – pirkite.

Ir tai jau šalia karmos..

Apsižvalgykite aplink – ar iš tiesų visa tai, ką turite aplinkui, yra Jums reikalinga? Kokios buvo priežastys įsigyjant baldus, namus?

O jeigu…….o jeigu… Jums iš tiesų užtenka tik šio vaizdo iš lovos pro langą?

..ir tai tik nuotraukoje.

MINI-MOD surenkamas namas miegamasis

MINI-MOD surenkamas namas fasadasMINI-MOD surenkamas namas fasadas laukai
MINI-MOD surenkamas namas fasadas avysMINI-MOD surenkamas namas fasadas vakareMINI-MOD surenkamas namas virtuve
MINI-MOD surenkamas namas miegamasis lovaMINI-MOD surenkamas namas

MAPA