Vonios kambario dizainas pagal GAD Architekture

Jeigu vonią sklidinai pripildytume vandens, ar ji nenugrimztų, pranykdama vandenyje, kaip kriauklė blyksėdama dingsta jūros gelmėse? Vizualus efektas tampa tokiu stipriu, kad rimtai konkuruoja su realiai suvokiama tikrove.

Įkvėpti legendinių turkiškų pirčių, GAD Architecture suprojektavo įspūdingą vonios kambario interjerą. Vonia buvo suprojektuota kaip dalis Weinstabl House projekto, Stambule. Betoninės lubos, medinės grindų lentos, senoviškas radiatorius, savo grubumu ir šiurkštumu, kontrastuoja su blizgančiu, veidrodiškai atspindinčiu, likusių grindų paviršiumi. Ypatingai traukia dėmesį, kaip ir vandenyje grimztanti, bet vis dar plūduriuojanti vonia, esanti grindų lygyje. Netradicinis, bet efektingas sprendimas. Vizualiai vonia neužima vietos erdvėje. Spalvinis vonios kambario sprendimas sukuria vėsumo efektą, tačiau nuo veidrodinio paviršiaus grindų, kylančią vėsą, šiek tiek sušildo medinės grindų lentos.

Nuotraukoje matomos bangos jūroje, pratęsia vonios kambario egzistenciją eksterjere, toliau sėkmingai trindamos ribas tarp fantazijos ir realybės.vonia-gad-architecture

vonios- interjeras-gad-architecture

Anksčiau publikuotame straipsnelyje atrasite daugiau idėjų vonios interjerui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *