Origami lankstinuko idėja buto interjere

Buto interjere architektai geometrine forma funkcionaliai suskaido erdves. Architekto minties pagalba butas virsta namu. Tai puikaus interjero dizaino produktas, sukurtas Hector Ruiz Velazquez ir Javier Garsia jungtinėmis pajėgomis G&R Studio. Stebinančiame origamiškumu buto interjere, grakšti geometrinė forma įsilieja į bendrą visumą, tapdama pagrindiniu buto erdvės architektūriniu akcentu ir sukeldama stulbinantį originalumu efektą. Bute nėra nieko įprasto. Kiekvienas buto kambarys-zona pasižymi netikėtais elementais ir žavingu simetrijos nebuvimu. Architektai suformavo šio 49 m2 ploto buto erdvę kaip gyvenamą namą. Tai optimaliai ir originaliai išnaudotos erdvės pavyzdys.

Tik įėjus į butą, dėmesį užvaldo medinė konstrukcija, kuri kaip baltas popieriaus lapas, atlikdama įvairias funkcijas aplinkoje, keliauja po buto erdvę. Štai – gyvenamas kambarys, tai – valgomasis; laiptai į miegamąjį, kuris yra kaip ir antrame aukšte ar palėpėje; tai – virtuvė, skalbykla; wc, vonia, kaip ir puse aukšto žemiau. Peržiūrėkite šio nedidelio buto vidaus erdvių nuotraukas ir parašykite, ką matote įkvėpiančio pakankamai, kas pakeistų Jūsų vidaus patalpų dekoravimo idėjas.

sienų, lubų lankstinukas bute

Formos ir faktūrų kontrastas buto interjere

Grubaus betono lubos ir glotnaus blizgesio sienos maudosi pro langus sklindančios natūralios šviesos spinduliuose.

lova čiužinys sienų lankstinuke buto interjere

Baltai baltos plokštumos.

Futuristinė virtuvė

laiptų, lubų paviršių kontrastas buto interjere

Virtuvė ir žemiau esančiose nuotraukose matoma skalbykla, koridorius į tualetą savo futuristiniais buitinės technikos ir šviestuvų akcentais kaip ir nukelia mūsų dėmesį į ateitį. Lengvai galima įsivaizduoti šį butą, kaip vieną iš buto interjero dizaino modelių netolimoje ateityje.

WS salelė

Vonios koridorius

virtuvės kampas, laiptai į miegamojo zoną

Miegamojo zona buto palėpėje

thedesignerpad

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.