Vėjui pučiant, banguojanti lentyna

Durys atsidaro, pakyla oro banga ir skverbiasi kambario vidaus link. Kas atsitinka lentynai, kuri ramiai kybo ant sienos?

Ar lentyna reikalinga tik funkcijai atlikti?

Dizainerė Olivia Blechschmidt perkėlė įprastos funkcionalios lentynos dizainą į naują estetikos lygmenį. Dizaino idėja gimė, mąstant: kas atsitiktų jei lauko durys atsidarytų, ir skersvėjo banga pajudintų lentyną. Studijuojamos transformacinės vėjo savybės ir pritaikomos baldiniam elementui, kuris paprastai nekomunikuoja aukščiau funkcijos lygio. Gimsta estetika. Tai ką Jūs matote jau priklauso ir nuo Jūsų vaizduotės, ar tai vėjo blaškoma medžio šaka, ar šilko juostelės, besiplaikstančios vėjyje, ar..

lentyna vėjyje

Kuris kambarys galėtų būti papuoštas banguojančia lentyna: prieškambaris, vonia, meigamasis, holas ar svetainės interjeras?

gėlė ant lentynos vėjyje

foto: Freshome

1 komentaras apie “Vėjui pučiant, banguojanti lentyna”

  1. Na taip, balta tai balta, bet gi interjeras ne vien spalva? Man kaip tik erdvės ir formos čia pasirodė dinamiškos (futuristinės) ir nenuobodžios. Be to ir tas monochromiškumas čia kaip ir pasiteisina, stilistiškai stiprus ir vientisas darbas, aišku galima rasti visokių bet, tik man atrodo ne šitoj vietoj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *