Balta, juoda spalvos vonios kambaryje

Juoda ir balta –  spalvos be spalvos ar achromatinės spalvos paprastai dažniau sutinkamas viešbučių, kavinių, restoranų ir prabangių vilų interjeruose. Galbūt dėl to, kad šis derinys lyg ir nuteikia griežtesnei, oficialesnei aplinkai. Galima pagalvoti, kad juodos ir baltos spalvų deriniai gali būti nelabai tinkami namų interjerui. Na bet jei juoda ir balta spalvomis dekoruotą kambarį papuošti atitinkamais dekoratyviniais elementais, jis gali pagyvėti, pralinksmėti ir tapti visai draugišku kambarėliu namuose. Pažiūrėkime, kaip subtiliai tai atlikta vonios interjere, pavaizduotame nuotraukose.

Vonios kambario dizainas minimalus ir griežtokas: aiškios linijos, statūs kampai ir jokių nereikalingų detalių. Kiek tai  pastudijavus, jaučiasi lyg ir tarpinis variantas tarp minimalistinio ir vintažinio stilių. Galima pavadinti minimalistiniu interjeru su vintažiniais dekoro elementais.

Kambarys gana šviesus. Pro didelį langą krinta šviesa, kurią atspindi baltos sienos. Į juodą – baltą spalvinę schemą kur ne kur savo natūraliomis spalvomis integruojasis gamtos elementai: upės ar jūros vandens nugludinti akmenukai, mediniai lentgaliai ir žaliuojantys augalai. Tai paįvairina vonios kambario erdves ir suteikia gamtos prisilietimo pojūtį. Taip pat tai praplečia vonios spalvinės schemos ribas.

Balta orchidėja ant vonios krašto suteikia šviežumo vonios interjerui, balansuodama su medinių lentgalių aptriušusiu grožiu. Žvakės indeliuose įneša jaukumo ir tęsia atsipalaidavimo temą vonios kambaryje.

1-bathroom-black-white

Skintos gėlytės puošia akmenukus, gulinčius didelėje lėkštėje.

2-bathroom-stones-detail3-bathroom-flower-detail

Pastebėkite spintelę su užrašais ant stalčių.. Iš pradžių lyg ir sukelia šypseną: anything, something, nothing – bet kas, kai kas, niekas.. bet iškyla ir kai kurių gilesnių minčių: kiek man reikia, ko man reikia, ar tikrai reikia?..

Dušo zona atskiria tualetą, suteikdama daugiau privatumo.

4-bathroom-large-view

Didelis veidrodis dušo patalpoje praplečia erdvę.

6-bathroom-shower

Lentynėlėse nišoje patogu laikyti grožio ir higienos priemones.

7-bathroom-shelves

Kriauklė įmontuota ant baltos blizgančios spintelės, stovinčios kitoje kambario pusėje. Ant spintelės padėta pakabėlė papuošalams, keli stiklainiai įvairioms smulkmenoms susidėti. Kelios pakabos, pritvirtintos ant sienos, rankšluosčiams ar drabužiams pasikabinti.

10-bathroom-mirror

Graži detalė – akmenukai kriauklėje, ant kurių iš maišytuvo bėga vanduo.

8-bathroom-sink

Štai ir visa kelionė nuo griežtai juodos, taikios baltos iki  žavingai šmaikščių: Bet kas, Kai kas, Niekai..

9-bathroom-view-from-outside