Spalvos pursliukai baltuose kambariuose

Balta spalva dažytos  kambarių sienos, lubos, langų rėmai, – tai kaip balti popieriaus lapai ar balta drobė, ant kurių galima piešti ar tapyti. Balta spalva kambario interjere, tai pagrindas, ant kurio galima spalvų potėpiais, purslais, brūkšneliais, kvadratėliais kurti erdvėje skambantį giedrumo įspūdį, ar gyvai ir meniškai nuspalvoti baltos spalvos ar baltos bespalvės energiją. Kaip inkarai laivus jūroje, spalvotos medžiagos ir aksesuarai,  prikabina baltas sienas, lubas erdvėje. Spalvotos interjero detalės baltoje ervėje sukuria dėmesio fokusavimo taškus, kurie pritraukia akių žvilgsnį ir sugeria žmogaus dėmesį, įėjus į kambarį. Paprastas, švarus stilius, galbūt, geriausiai būtų apibūdinamas epitetu giedras, giedras interjeras.

baltas miegamasis su spalvota antklode ant lovos

geltonas akcentas ant baltos sienos ir lango

Paprasta, bet jei įdėmiau pastudijuotume, kaip gražiai skamba gelsvai dažytos sienos plotelis, žalia kėdė, įvairiaspalvė staliuko koja ir spalvos purslais pratrykštančios įvariaspalvės pagalvėlės ir kitos smulkmenos.

 

spalvotų pieštukų lentynėlė

Teoriškai, tai lentynėlė – dėklas pieštukams susidėti, praktiškai tai spalvinė abstrakcija ant sienos. Įdomiausia, kad kaitaliojant pieštukų vietą, galima keisti „paveikslą” ir abstrakcijos emocinį poveikį žiūrovui.

spalvoti lovos užtiesalai baltame miegamojo interjere

Baltame kambaryje, bet kuri ne baltos spalvos detalė „iššoka” savo spalva, forma, tekstūra.

Įvairiaspalvės spintelės ant baltos sienos

spalvoti laikrodžiai ant baltos sienos

įvairių spalvų virtuvės spintelės

įvairių spalvų pagalvėlės, užuolaidos baltame kambaryje

įvairiaspalvė spintelė baltame kambaryje

home-designing

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *